şeytan ve kadın...

hasret

Well-known member
insanlığın ilk var oldugu dönemde adamın biri seytanı yakalamaya karar
vermiş
fakat bunun için 40 yıl boyunca allaha ya ibadet etmesi gerekiyormuş.
Karısıyla,dostlarıyla ve bütün dünya ile ilişkisini kesmiş ve
40 boyunca Allaha ibadet etmiş
40 yıl sonunda ALLAH ibadetinin karşılığı olarak
ona seytanı agzı kapalı bir şişenin içinde sunmuş.
Adam da karısına şişenin kapağını kesinlikle açma demiş; dünyada neler olup bittigini
artık ögrenmek istedigini söyleyerek dışarı çıkmış.
Kadncagız şeytanı merak ediyormuş.
Merakına bir türlü engel olamamış şişeenin ağzını açıvermiş.
Açmasıyla şeytan dışarı çıkmış ve gülmeye baslamış.
-Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın.
Kadın da şeytan'a ;
-Sen o şişenin içinde hiç degildin ki
Seytan ;
-Nasil olur? şişeden çıktım sende gördün
Kadın;
-O sişenin içinde hiç degildin.Nasil o şişenin içine girebilirsin ki
Seytan;
-Gireyim de gör d er ve şişenin içine giriverir kadında şişenin kapağını tekrar kapar.
YANI CANIM ARKADASLARIM;; ADAMIN SEYTANI HAPSETMESI 40 YILINI,KADININ
ISE 5
DAKIKASINI ALMIS.

SEYTAN DA Allaha ISYAN ETMIS VEEEEEEEEEE.

'' ALLAHIM MADEMKI KADINLARI YARATICAKTIN O ZAMAN BENI NEDEN
YARATTIIN!!!!!!!!!!!!!!!

not:zeka meselesi işte :D

hasret

Well-known member
öyle abi,ama sunu unutmamak lazım kadınlar gayesine uygun yasamadığı zaman, şeytandan daha tellikelidir,,
hatta ahirazamanda en buyuk fitnenin kadınların yuzsuz yuzunden cıkacağı hadislerin rivayetinden anlasılıyor,diyor üstad...
ama gayesıne ve fıtratına uygun yaşarsa,erkeklerin kırk yılda katedebilecekleri mertebeyi kadınlar kırk gunde keserler,hani buda bi gercek yani:)

belinay

New member
zekilik açısında kadınların önde olduğunu çok güzel vurgulamış bu fıkrada ama bazıları yine bunu farklı yönlere çekeceklerdir bende söylemesi kardeşim

katremisal

Active member
yapmayın abim bizlerin dünyaya gelmesine vesile kadınlar hem cennet annelerin ayağı altında hem hz aişeler fatmalar vs.ler var bu davadada biçok kardeşlerimiz varki onlar üstadımın tabiriyle şeflkat kahramanıbence istisnaları düşünerek cümle kurun vesselam

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
katremisal ' Alıntı:
yapmayın abim bizlerin dünyaya gelmesine vesile kadınlar hem cennet annelerin ayağı altında hem hz aişeler fatmalar vs.ler var bu davadada biçok kardeşlerimiz varki onlar üstadımın tabiriyle şeflkat kahramanıbence istisnaları düşünerek cümle kurun vesselam
HuSRaN ' Alıntı:
:mad: :mad: :mad: :mad: hicte komik degil alla alla ya alla alla

İyide biz kadınlar şerlidir demedik ki şerlisinden ve şerrinden dedik...

katremisal

Active member
ben umuma teşmil edilmiş gibi anladım bunu kast ettim ve bizzat sizin yazınızıda hedef edinmedim lemalar abi tabi bi yanlış anlama oldu kusura bakmayın

H

hadim

Misafir
yani aşkolsun! sanki bütün kadınlar şerliymişgibi okudum ama neyse....evet biz de kadın olarak aynı şeyi söylüyoruz.min şerrinnisa