sınavlar başladı :(

• Konbuyu başlatan Tarihci19
  • Başlangıç tarihi
T

Tarihci19

Misafir
Abilerim ablalarım kardeşlerim, Allah rızası için bu kardeşinize dua edin lütfen.. malum sınavlar başladı.. dualarınıza muhtacım..

....

T

Tarihci19

Misafir
bekleyelim bakalım elbet lutfedip, bize iki kelime dua edeceklerde çıkar...

T

Tarihci19

Misafir
aciz kul zahire hukmeder napalım .. dedik galiba dua edilecek biri değiliz ki iki kişide dua etmek için düşüneyim diyor.

imported_eFTaL

Active member
yaw Tarihci hade bakem masaya görmüyüm buralarda sınavlar bitene kadar :mad: ;D :angel: :p

Rabbım yar ve yardımcın olsun ;)

Allah’ım! Bizi, dünyada Senin sevgin ve bizi Sana ve Senin emrettiğin gibi istikâmetli olmaya yaklaştıracak şeylerin sevgisiyle, âhirette ise rahmetin ve cemâlini bize göstermeğe rızıklandır.

Seni her türlü noksandan tenzih ederiz. Senin bize öğrettiğinden başka bizim hiçbir bilgimiz yoktur. Sen herşeyi hakkıyla bilir, her işi hikmetle yaparsın. (Bakara Sûresi: 32.)

Allah’ım, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Resûlüne, onun bütün âl ve Ashâbına salât ve selâm eyle.

Âmin.

Eyvàh!

Well-known member
Tarihci ' Alıntı:
aciz kul zahire hukmeder napalım .. dedik galiba dua edilecek biri değiliz ki iki kişide dua etmek için düşüneyim diyor.

kafamda onca sey varken yazamiyorum o onca seyi kiziyorum bazen kendime ne hale geldgiine bak demek istiyorum ya da nereye gittigine onunu gormeli insan. bunun farkinda olmali e olduk diyelim.kotu bir yola gittigini bile bile devam etmek ne demek? belki basireti baglanmak demek.. belki de cahillik bu. belki de Allah'in takdiri.
afff ALLAH im afff

dualarim her zaman kendim ve ecmain icindir biraz espiri yapalim dedik ama sizinde bu alinganliginiz sinav stresinden kaynaklaniyor sanirim ne diyim yolunuz acik olsun ALLAH c.c zihin acikligi versin ...

T

Tarihci19

Misafir
espri yaptığınızın farkındayım ;) ben de devam ettiriyorum yani bende size takıldım :) elbette biliyorum duanızı esirgemeyeceğinizi..

tuncerr

Active member
Dualarım sınava girecek kardeşler için inş. Allah muvaffak etsin. Ama ismen dua etmek daha makbul . Sınava girecek kardeşlerin isimlerini bilsek daha iyi olur.

T

Tarihci19

Misafir
Benim ismim Bilal abim dularınızı bekliyorum... dualar elbette müşterek olacaktır..

...