Kaynanayla damatları!

imported_eFTaL

Active member
dicle ' Alıntı:
süperrrrr koptum ben ;D

kopacak ne varkı ::)

gerçekler bırgün sizin için damatlarınızda aynısını yaparsa o zaman asıl kopmayı görürsünüz bence :angel:
ama inşallah Rabbımden dileğim öyle olanlardan olmayız ..
amin ecmain inşallah.. ;)

FaKiR

Meþveret Bþk.
yaa hep gelin kaynana arasinda olacak degilya,bakin damatlarinda kaynanalariyla sorunu varmis, ;)
bi tanede ben anlatayim: bigun damat kaynanasiyla hayvanat bahcesine gider.kaynana timsaglara bakmak icin egilir ve timsaglarin icine duser.bekci kosar damadi bulur beyfendi kaynananiz timsaglarin icine dustu diye-adam banane kardesim der timsahlar sizin timsaglariniz ,siz dusunun"
der

ebrar172

Well-known member
çok güzel bir arabanız varsa hanımlara kötü kokmazsınız çirkin diilsiniz vede zayıf görünürsünüz diyen zihniyete hediye olsun bu ... :D
bari hanımlar bi araba için adam öldürmüyo... ;D ;D ;D

T

Tarihci19

Misafir
evet keşke öldürseler.. öldürmekten beter edip süründürüyorlar yavaş yavaş çektire çektire zamana yayarak öldürüyorlar.. ;D

hasret

Well-known member
Tarihci ' Alıntı:
evet keşke öldürseler.. öldürmekten beter edip süründürüyorlar yavaş yavaş çektire çektire zamana yayarak öldürüyorlar.. ;D

vallahi ben aynısı erkekler icin düşünüyorum,,
hanımlar her zaman daha müşfiktir...

T

Tarihci19

Misafir
hasret ' Alıntı:
vallahi ben aynısı erkekler icin düşünüyorum,,
hanımlar her zaman daha müşfiktir...

kaç kadının çileden saçları dökülmüş :) oysaki şöle bir etrafınıza bakın kaç tane kel erkek var :) değirmende ağartmadılar elleriyle yolmadılar dimi işte sebebi hatunlar :) :p

SaYa

Well-known member
Tarihci ' Alıntı:
kaç kadının çileden saçları dökülmüş :) oysaki şöle bir etrafınıza bakın kaç tane kel erkek var :) değirmende ağartmadılar elleriyle yolmadılar dimi işte sebebi hatunlar :) :p

kadınlar içine ata ata içleri çürüyor dıştan saçı dökülse ne olur ki