Youtube ve Özel mesaj için sorulanlar

ErtgrL

Member
Ben bazı arkdşlarımdan mail adresı isticem ve verıcem bunu ulu orta yerde verıcek veya alıcak değilim heralde ? veya başka bir konuda özel bir şeyler soylicem nerde söylicem ? Neden özel mesajı kapattınız ki ?

ErtgrL

Member
Özel Mesaj Neden Gönderemıyoruz ?

İyide bence bu hiçte gereksız değil. Herkezın içinde soylenmıcek şeyler var adı üstünde ÖZEL. Ben açılmasını talep edıyorum neden gereksiz olsun.

Ya tamam işte e ben bunları nerde yapıcam bunlar hiçte gereksız değilki burdan çok guzel arkadaşlar edınebılır ınsan bunun onune geçmek mıdır maksat ? Bana faydalı olucak ınsanlarla beraber olmam gereksiz mi ? onlara ulaşmam engellenıyor bu şekılde.

ErtgrL

Member

iyide ne zararı varki rahatsız eden olursa özel mesaj ayarları denen birşey var ordan banlarsın bir daha sana mesaj gonderemez. bence açılması lazım. senden isticektım ben mail adresi :) e yaz bakalım :) madempaylaş dıyon :)

ErtgrL

Member

Kullanır Kullanır ;D Eee şimdi nolcak ? nasıl alcam tabı vermek ıstersende. nerden ulaşcam bunu neden engellıyolarki.

ErtgrL

Member

dicle ' Alıntı:
ANLAMADIM NEYİ CİDDİ ALMADIM YAA

soyledıgımı neyse boş ver sen tmm :)

HayaLeT ' Alıntı:
susma hakkımı kullanıyorum derim.. :)
ya abi bildiğin gibi işte,bi HayaLeT nasıl olursa hissiz,duygusuz..(ağladımı da kimseyi inandıramayan gözyaşısına..yani timsah gözyaşısı olan)..ama bi zamanların asil,yakışıklı bi o kadarda mutlu delikanlısı.. :(
sen geç beni... :embarrassed:

Aman ya sende ha aynı ben gıbısın bole oldukmu çevredekılerde uzuluyo olmuyo böle işte :( İLETİŞİM ADRESLERİ YASAKLANMISDIR EDİT : NUR FORUM benm adresım Hayalet istersen e klersın kardeş :) 2 hafta gıremıcem vızeler nedenıyle de o yuzen baglantımız kopmasın tmm :) Şimdi bunuda sılerler yasak msn adresı vermek dıye :)

Sergerdan

Well-known member
ACİLL YARDIM

YOUTOUBE videoları atabiliyorum ama media ve realleri beceremedim aynı mantık deilmi nerde yanlışlık yapıyor olabilirim

N

nergiz

Misafir
ACİLL YARDIM

Video Nasıl Eklenir?

--------------------------------------------------------------------------------
Eğer elinde media player veya youtube veya google veya real player ait bir video web adres linki varsa sunları yapabilirsiniz :

Konu Göndere tıklayıp konu yazı yazma editöründe ki :

Media Player Video ise :

şu butona tıkladığınızda

Su kod arasına linki yazınız : [stream = 475,325 ]Link Buraya yazılacak[/stream]

Örnek : [stream = 475,325 ] http://www.saidnur.org/forum/Themes/SaidNur/images/bbc/stream.swf[/stream]

Youtube video ise :

şu butona tıkladığınızda

Su kod arasına linki yazınız : [youtube =425,350] Adresin sadece =(eşiittirden Sonraki Kısmı Yazılacak[/youtube]

Örnek : [youtube = 425,350 ] ABHDEGDIKCNSDH [ /youtube]

Google Video ise :

şu butona tıkladığınızda

Su kod arasına linki yazınız : [gv= 475,325 ]Adresin sadece =(eşiittirden Sonraki Kısmı Yazılacak[/color] [/gv]

Örnek : [gv= 475,325 ] ALDJKMÖNL5441[/gv]

Real Player Video İse :

şu butona tıkladığınızda

Su kod arasına linki yazınız : [real = 475,325 ] Adres Linki Buraya[/real]

Örnek :[real = 475,325 ] http://www.saidnur.org/forum/Themes/SaidNur/images/bbc/quick.gif[/real]

Quik Time Video ise :

şu butona tıkladığınızda

Su kod arasına linki yazınız : [quick = 475,325 ] Adres Linki Buraya [/quick]

Örnek : [quick = 475,325]http://www.saidnur.org/forum/Themes/SaidNur/images/bbc/quick.gif[/quick]

Ama pc nizde olan Bir video yu yüklemek için öncelikle Youtube sitesine uye olup oraya yukler akabinde linki istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz...