Moderatör ve katılımcı kardeşlerimin dikkatine

Sitenize aynı hedefe farklı bir yoldan kardeşiniz olarak katıldım.
Tabii herkezin bir amacı gayesi vardır benimde.
Mücadelemiz ehli sünnet vel cemaat mücadelesidir.Mübarekler arasında yeğleme yapmayız Allah[cc]dostlarını bir tutarız.Yollarınıda.bunu çalışmalarımıza sadece kendimizden değilde diğer kardeşlerimizin konularındanda ekleriz.
Elimizden geldiğince Gerek Bediüzzaman[Rha]hazretlerini gerek siz nur talebesi kardeşlerimi bulunduğum sitelerde tanıtmaya gayret ediyorum.
Nakşibendii nin kollarınıda eşit ağırlıkla yer veriyorum.Sağlam kaynaklardan alıntılar yapıyorum geneldede diğer sitelerdeki çalışmalarımızdan veriyorum.
Bu konuyu açmamdaki maksat yanlış anlaşılmasın reklamımı yapmak değil ki biz kimiz bir noktamı haşa haddimizi hiç olduğumuzu biliriz.
sadece bir uygulamaya dikkat çekmek istiyorum.
Site yöneticisi kardeşlerim çok güzel bir uygulamayla Değişik ehli sünnet vel cemaat gruplara yer vermişler Allah[cc]razı olsun.
Bende ufak bir katkıda bulunmak istedim

..........[genel] başlığıyla bir kaç konu açtım naçizane.
aynı konuda birkaç tane daha açacağım problem olmazsa.Mesela Efendi hazretleri[ks]nizle ilgili bir konuyu o başlığa cevap olarak ekleyeceğim yani bir konu başlığında belki yüz[inşaallah]konu olabilecek.
nakşibendi genel başlığında açtığım konulara ilişkin fikirlerinizi bahşedermisiniz.
yine Üstad Hazretleri[Rha] ile ilgili bazı konular açıyorum eğer bir hatamız olursa affola çünki Bizzat şahsı ve Risale-i Nur külliyatı bir deniz biz ki bir fındık kabuğu nerede anlamak nerede biz.
birde bir kardeşimizin notunu gördüm ama cevaplayamadım
facebookta risalenin sayfasının üyesiyim
emin ayhan akyüz takip edebilirsiniz
Allah[cc]a emanet olunuz