Bulaşık teliyle kese olmaz!

HaberRss

Haber Robotu
yilmaz.jpg
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan Levent Kırca'ya bir cevap daha geldi.Gezi Parkı protestoları sırasında attığı ‘tweet’leri sildiği gerekçesiyle kendisini tiyatro sahnesinde eleştiren Levent Kırca’ya “İhtiyar, senin dengin değilim" diye cevap veren Cem Yılmaz, bugün de Kırca'ya Twetter'dan cevap verdi. "Magazini bırak artık, az ileri bırak. Hayat cevap değil sorudur.." diyen Yılmaz, "Bulaşık teliyle kese yapılmaz" diye seslendi."İHTİYAR, SENİN DENGİN DEĞİLİM" DİYE SESLENMİŞTİMuğla’nın Fethiye ilçesinde, tiyatro oyununu sahneledikten sonra konuşan Levent Kırca, “Lütfedip 2 tweet atan Cem Yılmaz, endişesinden, korkusundan öteki gün tweetleri sildi. Duydum ki ‘Bizim artık çocuğumuz var’ diyormuş. Bizim yok mu? Burada ölenler çocuk değil mi?” demişti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da bunun üzerine, “İhtiyar, seni ciddiyete davet ediyorum. Senin dengin değilim. Ben komedyenim... Ne olduğumu biliyor olman mümkün değil!” diye yazmıştı. Sonra da, “Ben bu mecrayı sizler gibi kullanmadığımı defalarca söyledim! Ay sildi, ay yazdı, ay korktu ay pıstı. Bunu artık bırakın kardeşler. Rica ederim.” tweetini atmıştı.

Devami...