İllailayh İlkokulda

Sergerdan

Well-known member
Şualardan rica ettim sagulsun verdi,Elaziz ilkögretim okulunda okurkenki döneme ait İllailayh ın bir resmi :p

46265044vy3jz3.jpg

istiðna

Active member
Yaakarii ' Alıntı:
o ne ya abi,midem kalktı sanki,hiç komik deil. sizin resminiz daha komik olmuş :)

EVET BENDE KATILIYORUM HİÇ HOS Bİ RESIM DEGILDI.OLMADI ILLAYILLAH 1-0 GALIBSIN...

Sergerdan ' Alıntı:
Ben görürüm de siz o gözlerle nasıl görüyorsunuz yaprakları onu anlamadım ;D Pirinci yapragın içine koycaksınız biliyosunuz dimi .)

;D ;D ;D

BU ARADA ABİ SİZ ASKER Mİ OLDUNUZ?

dervisane

Member
mavidüş ' Alıntı:
ya kardeşler burda ne kadar da elazizli var...tanışmak istyorum.ama nerdesinz ?niye kimse beni fark etmiyor ya?:(
bende elazizliyim abi kimse benide farketmiyor :( bakalım ne zaman farkedilicez :p
zaten forumu kullanmayıda bilmiyorum çok fazla sadece mesaj yazıyorum hayırlısı bakalım :angel:

illailayh

Active member
mavidüş ' Alıntı:
ya kardeşler burda ne kadar da elazizli var...tanışmak istyorum.ama nerdesinz ?niye kimse beni fark etmiyor ya?:(

dervisane ' Alıntı:
bende elazizliyim abi kimse benide farketmiyor :( bakalım ne zaman farkedilicez :p
zaten forumu kullanmayıda bilmiyorum çok fazla sadece mesaj yazıyorum hayırlısı bakalım :angel:

abiler ben sizi farkettim hatta elazizliler hosgeldiniz dedim ama ses vermedinizz:(:(
gene yineliyorum mavidüş ve dervişane abi hoşgeldinizz grup kurcak sayıya ulaştık sayılır:):):) fezapilotu,illailayh,dervişane,mavidüş,suveuur(gerçi o elazizli deil ama bizim gönlümüzün elazizlisi,pıtırcım benim:):)

bu gidişle agrılıları geçicezz:):)

dervisane

Member
illailayh ' Alıntı:
abiler ben sizi farkettim hatta elazizliler hosgeldiniz dedim ama ses vermedinizz:(:(
gene yineliyorum mavidüş ve dervişane abi hoşgeldinizz grup kurcak sayıya ulaştık sayılır:):):) fezapilotu,illailayh,dervişane,mavidüş,suveuur(gerçi o elazizli deil ama bizim gönlümüzün elazizlisi,pıtırcım benim:):)

saol kardeş hoşbulduk allah razı olsun :)

illailayh

Active member
nuruvuslat ' Alıntı:
illailayh cidden o resim seninmi o acayip gözler seninmi? ben forumu terkediyom da fazla duramam bullada :)

hı hı benim abi :p :p saolsun sergerdan abi giderayak deşifre ettti beni :-\ hem nolmuşş yani masmavi gözlerim var benimm :angel:

Huseyni

Müdavim
illailayh ' Alıntı:
hem nolmuşş yani masmavi gözlerim var benimm :angel:
problem gözlerin maviliğinde olsa eyvallah diyecez ama asıl mesele gözle gözlük arasındaki denge. Allah'tan çocukların bu resimden haberleri filanda yok,psikoloji namına bişey kalmazdı.sen yinede dikkat et sol göz ofsayta yakalanmış senin.

hasret

Well-known member
illailayh ' Alıntı:
okadar da sakladıydım kimse o halimi görmesin die:):) şuaların alacagı olsunn :p
Ya sorma sergerdan abi cok ısrar edince kıramadım kendisini,yoksa hic verirmiydim::)_________________________________________________
illailayh ' Alıntı:

orası biraz zor,ben bizim medreseye bi haber salayım, gör forumun halini::)_________________________________________________Gerci uzun bi süre giremiyeceğim galiba(belli olmaz gerci) forum sana kaldı ilailayh, ama dönüşüm muhteşem olucak :p