En........3 şeyi yaz

T

Tarihci19

Misafir
hasret ' Alıntı:
canınız sağolsun abi bi dahakine ilk dördü sorarız :)

insanlara diliyle zulmedenler hakkında hadis var ama tam aklımda değil sahihi müslimdeydi, şimdi tam hatırlamadan yazmayım..

T

Tarihci19

Misafir
hangi kelimeden ne anladığını yaz.. cümleyi tahlil et.. bakalım neresinden ne anlaşılabilir..

T

Tarihci19

Misafir
ekseriyette seni ciddiye alıyorum.. olaki, diliyle insanlara zulm edenler ile ilgili hadisi kendin için sölediğimi anlamışsındır olurya.. ben sivri dilliliğin ne denli kötü bişey olduğunu ve neden 4. sıraya onları koyduğumu belirtmek için öle bi hadisten bahsettim.. sakınola alınmayasın. zaten alınmamışsındır da.. ben yinede söleyim..

hasret

Well-known member
Tarihci ' Alıntı:
ekseriyette seni ciddiye alıyorum.. olaki, diliyle insanlara zulm edenler ile ilgili hadisi kendin için sölediğimi anlamışsındır olurya.. ben sivri dilliliğin ne denli kötü bişey olduğunu ve neden 4. sıraya onları koyduğumu belirtmek için öle bi hadisten bahsettim.. sakınola alınmayasın. zaten alınmamışsındır da.. ben yinede söleyim..

allh razı olsun....siz beni ekseriyetle, ben sizleri hep ciddiye alıyorum, ilmi cihetten ilminizden istifade ediyorum...

safinaz

Member
Genel olarak en sevdiğim üç;
-Allah(c.c)
-Hz.Muhammed(s.av)
-Kuran-ı Kerim

Beşeri olarakata;
-Annem,babam ve kardeşlerim yani ailem
-Nurcu Kardeşlerim
-insanların en büyükleri,bebekler...

Sevmediklerim;
-Şeytan
-Nefsim
-imansızlık

Beşeri olarakta;
-ifrat ve tefrit boyutundaki herşey ve her hareket
-saygısızlık
-Bencillik

H

hadim

Misafir
ENN SEVDİKLERİM
RABBİM
HABİBİ(sallallahu aleyhi vesellem)
VE ONLARI SEVENLER

sevmediklerim
nefsim
şeytan
yalan

S

katremisal

Active member
sevdiklerim
dersanem-r.nurum
arabam
laptopum

sevmediklerim
boşa vakit zayii
arkadan konuşmak
yalan-vefasızlık

allah,cc.efendimiz ve kuran zaten müslümanlığın gereği sevdiklerimiz yani müslümanın sewmemesi imkansız