zümrüt yeşili trabzonum...

ebrar172

Well-known member
Cevap: Aziz Tavşanli

Trabzon Cok Güzel Bir şeir...ayrica Trabzon Sporuda Cani Gönülden Destekliyorum

her ne kadar trabzon sporun durumu içler acısıysada şu aralar...:dft001:
teşekkürler osman...ve ayrıca birtanedir memleketim doğru...:)
ah ah özlemişim oraları...selam olsun memleketime....anneciğime...

ebrar172

Well-known member
eklediğimiz resimlerin bazıları zaman aşımına uğradı...:)
ama yılmak yok trabzon resimlerine devam...canım memleketim ve gözümün nuru valideme selam olsun...

Trabzon barosu gece görüntüsü.....

trabzon_barosu_by_paschad.jpg

uzungöl ve bu fotoğraf benim çektiğim bir fotoğrafa çok benziyor..:028:
dünyada sabah uyanmanın lütuf olduğunu hissedeceğiniz ender yerlerdendir...deneyin ve görün...

www.resimmax.com_trabzon_0002.jpg

2256966-UZUNGOLTRABZON-Trabzon.jpg

ve sümela...arabadan indikten sonra tırmanırsınız dar ve dik patikayı...oflayan poflayanlar şikayet gırladır...;)
ama hedefe vardığınızda hayranlık sarar içinizi...hem nasıl...
eğer resimlerden göründüğünü sanıyorsanız sümelanın çok yanılıyorsunuz efendim...çooook...

sumela-manastir.jpg

sumela_manastiri_s7301498.jpg

sumela_manastiri_s7301520.jpg

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]
bulutlarnereyegider_merdivennn-.JPG
[/FONT]

220380334_51b04b2a5b.jpg

203312932_83059c8943_b.jpg

sumela_manastiri_s7301514.jpg

ebrar172

Well-known member
devam ediyoruz...sera gölü akçabattadır ve görülmeye değer
dir....

011569rq.jpg

burasıda hamsiköy...sütlaçı meşhur olan hani..;)
fakat baya mesafe gitmeniz gerekiyor çok yüksekte kendiler...
ziganaya çıkarken...

hamsikyfb9.jpg

trabzon merkez...ayasofya müzesi....müzenin bahçesinde birde küçük kafe mevcuttur...ve kafenin özelliği serender altında içinlen kahvelerdir...:048:
ayasofya2pi3.jpg

464c99e1bfc1e8f23e13d5foi4.jpg

ayasofya3xg8.jpg

adszmj9.png

NaRin1

Member
Tşkler paylaşım için,ben bizzat gidip gören burdaki resimlerde görünen güzelliği o havayı teneffüs edenlerdenim,Rabbim herkese nasip etsin :003:Memleketimin her köşesi ayrı güzel ama Karadenizimizde apayrı bir güzel:009:

arkadaşlarımı organize edip herkesi karadeniz gezisine gönderdiğim ama bir türlü bana nasip olmayan hasret kaldığım yerler ne kadar da güzel fotoğrafları görünce görmediğim ama çok sevdiğim yerlerin hasretini yaşadım ne ilginç değilmi bugün bu fotoğrafları görünce bir şey daha ögrendim demekki RABBİM bir şeyi sevmeyi nasip edince görmek yada görmemek önemli değilmiş aradaki mesafeler kalkıyormuş ortadan az önce hasret giderdim grmediğim ama çok özlediğim o yerlerden sağolasın ebrar kardeş allah özlemimi dua niyetine kabul ederde inşallah banada hayırla oraları görmek nasip eder oralardada sizleri anmak ve sizlere dua etmek nasip olur sitedeki bütün kardeşlerin emeği için allah hayır kapıları açsın

Ali Said

Well-known member
Trabzona geldim gezdim muhteşem güzelliği var Rize de 2 sene kaldım ama Karadenizin yağmuru da çekilmiyor Güneşe hasret kalıyorsun bir güneydoğulu olarak alışamadım ve çok sevdiğim halde oradan ayrıldım

ebrar172

Well-known member
resmi upload ettiğiniz siteden aldığınız url yi mesaj yazdığınız panonun üst kısmında bulunan , grafik ekle yazan yere tıklayıp yapıştırıyorsunuz mübarek...

fakat ben artık eskisi gibi upload etmiyorum...
kopyala yapıştır tekniğiyle foruma eklenmiş resimlerdir şu anda baktığınız konu içerisinde ki resimler..:)

selamlar..