yeni gelenler hos geldiniz

Hüzün Rüzgarý

Well-known member

Furkan_-_

Well-known member
selamunaleyküm abilerim ablalarım, ve özellikle müdavim ve Hüseyni hadi birde memluk abi olsun:) nasılsınız , yeni gelenler hoşgeldiniz ben burda yeni değilim ama uzun zamandır giremedim malum öğrenciyiz ve birde ders yap kitap oku pc fazla kalma diyen bir annem var bu kadar yoğunlukla ancak şimdi zaman buldum ,girmeme vesile olan Efendimizle alakalı yarışma oldu inş bende katılacam.Forum çok değişmiş Gerçi bende değiştim artık delikanlı olduk liseliyim foum en küçük üyesi değilim.:)

Huseyni

Müdavim
Ve aleyküm selam Furkan hoşgeldin. Elhamdülillah iyiyiz.

Maşallah, Allah zihin açıklığı versin.

Büyüklerin tavsiyelerine uymakta fayda var. :)

hoş bulduk, nurlar içinde nur bulduk; elhâmdülillâh. " Îmân, insanı insan eder. Belki insanı sultan eder. Öyle ise, insanın vazîfe-i asliyesi (asıl vazîfesi) îmân ve duâdır. "

baharyaren

Member
selamun aleyküm.. neden internette bu kadar boş vakit geçiriyorum derken siteyle karşılaşmam benm için bi nimet oldu.. malum tatil nefis rahat durmuyor boş vakit geçirmek için.. emeği ve hizmeti geçenlerden ALLAH razı olsun..

fakrime

Member
Yumurtalardan koltuğa oturamayacağıma,uzanıp yatamayacağıma göre,oturmak,uzanıp yatmak yok.Hizmete çalışmaya,durup dinlenmeden hizmete devam.