Yazı fontu ile ilgili

akademik55

Yeni Üye
Selâmün aleyküm.
Benim adım Alişer İmamov, Kırgızistan uyruklu İstanbul Üniversitesi öğrencisiyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarimi ile hobi olarak uğraşıyorum.
Kırgızistan'daki Risale-i Nur talebeleri ile birlikte "Kırgızca Risale-i Nur" web sayfası hazırlamaya karar verdik. Risale-i Nur için oluşturulmuş kurumsal kimliği çiğnememek için sizden de bazı ricalarda bulunmak istiyoruz.
Risale-i Nur Külliyatı kitaplarının kapağında kullanılan yazı fontunu nasıl edinebilirim? Elinizde varsa paylaşabilir misiniz? Ya da bu fontu edinmek için bir yere (meselâ fontu tasarlayan şirkete) ücret mi ödemeliyiz?

Simdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz...

Risale-i Nur Kapak Fontu

İndirmek için tıklayınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Huseyni

Müdavim
ve aleyküm selam..

hoşgeldiniz. telefon ve mail bilgileriniz site yöneticisine iletilecektir. forumda bu tür bilgileri paylaşmak yasak olduğundan kaldırdık, bilginize. Sorunuzla ilgili bilgileri kısa bi süre içinde alıcaksınız inşaallah.

selam ve dua ile..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Selâmün aleyküm.
Benim adım Alişer İmamov, Kırgızistan uyruklu İstanbul Üniversitesi öğrencisiyim. Aynı zamanda grafik ve web tasarimi ile hobi olarak uğraşıyorum.
Kırgızistan'daki Risale-i Nur talebeleri ile birlikte "Kırgızca Risale-i Nur" web sayfası hazırlamaya karar verdik. Risale-i Nur için oluşturulmuş kurumsal kimliği çiğnememek için sizden de bazı ricalarda bulunmak istiyoruz.
Risale-i Nur Külliyatı kitaplarının kapağında kullanılan yazı fontunu nasıl edinebilirim? Elinizde varsa paylaşabilir misiniz? Ya da bu fontu edinmek için bir yere (meselâ fontu tasarlayan şirkete) ücret mi ödemeliyiz?

Simdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz...

Ve aleykumselam

Öncelikle gayretlerinizden dolayı tebrik eder Rabbimin muvaffak etmesini ümid ederim.

Aradığınız font ücretli bir font değildir. Dökümanlarımın arasına baktım bulamadım, sanırım silmişim. İnternette Nur Font diye ararsanız bulabileceğinizi umuyorum, bulduğunuz arabic fontta olabilir ama o aradığınız fontun adı Nur Font diye geçmekte. nur.gen.tr veya nurpenceresi.com sitelerinin iletişim kısmından da isteyebilirsiniz..

Petsenek

Yeni Üye
Selâmün aleyküm, Bediüzzaman'ın Mevlidi için hazırladığımız afişe kapaktaki yazı fontu lazım, çok aradım ancak bulamadım. Eğer ki yardımcı olabşlecek biri varsa çok mesud olurum