Yardım

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Forumda yazı yazmakta çok sıkıntı var. Herhangi bir ikona bir defa tıklandığında açılmıyor.Bir kaç defa tıklanmasında ise kelimelerin sözlük manası çıkmakta..

Video kısmında ise bölümlere ulaşamıyorum.Direk değişim yapmadan paylaşım eklenebiliyor.

Konu açmakta ise çok çok sıkıntı var.Donmuş bir resim gibi durum..

Konu başlığını bile yazamadım ancak başka yere yazıp kopya ile başarabildim.

Baya bi uğraştan sonra ancak konu açılabiliyor ya da cevap yazılabiliyor.

Huseyni

Müdavim
Geçenlerde bende de aynısı oldu. 15 gün öncesine kurdum pc yi düzeldi. Şu an için ben de sorun görünmüyor Ashab kardeşim. Virüs bulaşmış olabilir geri tarihe kurmayı bi deneyin isterseniz.

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Geçenlerde bende de aynısı oldu. 15 gün öncesine kurdum pc yi düzeldi. Şu an için ben de sorun görünmüyor Ashab kardeşim. Virüs bulaşmış olabilir geri tarihe kurmayı bi deneyin isterseniz.

Allah Razı Olsun abim ben de öyle düşündüm temizledim bişeyler yaptım ama yine aynı sorun olunca işte ...

Böyle idare ederiz artık ... :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Allah Razı Olsun abim ben de öyle düşündüm temizledim bişeyler yaptım ama yine aynı sorun olunca işte ...

Böyle idare ederiz artık ... :)

Sitede çalışma anına denk gelmiş olabilirsiniz. Uzun süreli devam eden bu tarz hatalar sadece sizde görülüyor ise, internetinizden kaynaklanıyor olabilir? Başka bir tarayıcı kullanabilir ve başka bir platformda kontrol edebilirsiniz..