Windows 7 Sp1 Rokobozz Edition 32X64 Bit V10.11 TR 2011

kamar56

Member
60622945.jpg

Windows 7 Sp1 Rokobozz Edition 32X64 Bit V10.11 TR 2011

WİNDOWS 7 SP1 Rokobozz EDİTİON
' ~ EŞSİZ GÖRSELLİK VE PERFORMANSIYLA MODİFİYE WİNDOWS 7 SP1 SİZLERLE ~ '
:-: ORJİNAL MSDN TÜRKÇE SP1 SÜRÜM KULANILMIŞTIR :-:

~~ Sistem Bilgisi ~~
Yapım: 6.1
Sürüm: 7601 Service Pack 1
İşletim sistemleri: Ultimat, Professional ve Home Premium
Dil: Türkçe
Sistem: x86x64bit
Boyut: 2.52 GB
Sunucu: wupload.com
Durum: Yüklendi

Resimler Eski onlar sizi kandırmasın sistem 20 Ekim 2011 tarihinde yapıldı
Ekim ayında cıkan tüm güncellemeler icinde
12.10.2011 tarihi itibaren full güncel
Yq0Nb.gif

Bu calışmada tamemen orjinal Windows 7 Ultimate SP1 x64 bit (12.05.2011) Türkçe sürümü kulanılmıştır.
SP1 sonrası cıkan güncelleme entegre edildi, Internet Explorer 9 ve sata raid driverları entegre edilmiştir
16 yeni tema ilave edildi ve beğenmedim orijinal Wallpaper bazılarını değiştirdim
Otomatik aktivasyon değildir

Görev Yöneticisi icin
Ctrl+Alt+Delete yerine Ctrl+Shift+Esc kombinasyonunu kulanın

Kurulum bitince masa üstünde iki klasör ve bir txt dosyası var klasörün biri Windows Loader v2.0.8 ve diğeri Windows_7-Vista_Activator_v4.0 (By Nefret imzalı) tamamen türk yapımı olan ve arayüzü türkce olan bir aktivasyon aracı. aktivasyon icin ben bunları kulanıyorum. herkes kendi istedini kulanabilir tabi.
regedit ayarları otomatik olarak uygulanmaktadır bir cok gereksiz servisi devre dışı bıraktım. tüm ayarlarınız aktif olacıktır.

yukarıda saymış oldum tüm işlemler (güncelleme entegre, Internet Explorer 9, driver entegre, dosya değişimi, modifiye ve registar ayarları) Windows 7 Ultimat, Professional ve Home Premium icin gecerlidir. Zaten Home Basic yansımanın icinden cıkartım.
elinde key olan notebook ve desktop kulanıcılar kendi sistemlerini kurabilir sistemlerin üçüde aynı (güncel ve modifiye) tek fark kendi aralarındaki özelikler.
Grafik ekran kartınızın aero desteyi yoksa klasik win 7 temasiyla acılmaktadır

Uz1VU.gif

32BİT-TR
64BİT-TR
GN6vq.gif

nebi

Yeni Üye
Merhaba; linkler bozulmuş, rica etsem güncel linkleri tekrar ekler misniz ?
x64 Lİnklerini eklerseniz çok memnun olurum.
İyi çalışmalar...