Üyelik Aktifleştirme

Huseyni

Müdavim
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü.

Mailinize ya da önemsiz klasörünüze gelen aktivasyon kodunu tıklarsanız hemen aktifleşir inşallah, hayırlı olsun üyeliğiniz.

Cevap: Cerbezenin Hükmü Nedir? - Laf Cambazlığı

selamün aleyküm HuSeYni kardeş benim üyelik aktif olmamış nasıl yapabiliriz.adres kod gelmesi gerekiyormuş herhalde ama gelmedi :(

Huseyni

Müdavim
Cevap: Cerbezenin Hükmü Nedir? - Laf Cambazlığı

Kardeşler aktivasyon kodunuz ya mail adresine ya da önemsiz mail klasörüne gelmiş olması gerekiyor. Her iki yerde de yoksa kaydolduğunuz mail adresi farklı olabilir yeniden kontrol edin kayıt bilgilerinizi selam ve dua ile.

uður1

Well-known member
Allah razı olsun inş.evet arkadaşlar spam kutusunada bakın bazen orayada gelebiliyor bu kodlar........selametle......

sahinmerve

New member
evet aynı problem bendede var üyeliğimi aktif ettiğim halde hiç bir şeyden tam olarak yararlanamıyorum inşaallah bir an önce çözülür bu problem..

Nur Bahçesi

New member
Selamün Aleyküm.Talha kardeşim,bir kaç gün önce size hiçbir şekilde foruma resim ve video yükleyemediğmi belirtmiştim.Sorun

hala devam ediyor.Avatar bile yükleyemiyorum.(dosya kaydırılamaz,kopyalanamaz)şeklinde uyarı geliyor.Yada yükleme esnasında

hata oluştu diye yazı geliyor.ilk üye olduğumda hiç böyle bir sorun yaşamadım.bİR ARA SİTEDE BAZI PROBLEMLER OLDU;işte

ozaman benim blog mesajlarımdaki mesajlar silindi ve devamında bir daha yükleyemedim.Lütfen yardımcı olurmusunuz.Ben çok

uğraştım olmadı.Sizin yapabileceğiniz birşeyse rica etsem,yapabilirmisiniz?dua ile

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Gelen mailde anlatılan şekilde üyeliğimi aktif ettim ancak hala linkleri göremiyorum. İlgilenirseniz çok sevinirim.

evet aynı problem bendede var üyeliğimi aktif ettiğim halde hiç bir şeyden tam olarak yararlanamıyorum inşaallah bir an önce çözülür bu problem..

Sorununuz çözülmüştür..

Selamün Aleyküm.Talha kardeşim,bir kaç gün önce size hiçbir şekilde foruma resim ve video yükleyemediğmi belirtmiştim.Sorun

hala devam ediyor.Avatar bile yükleyemiyorum.(dosya kaydırılamaz,kopyalanamaz)şeklinde uyarı geliyor.Yada yükleme esnasında

hata oluştu diye yazı geliyor.ilk üye olduğumda hiç böyle bir sorun yaşamadım.bİR ARA SİTEDE BAZI PROBLEMLER OLDU;işte

ozaman benim blog mesajlarımdaki mesajlar silindi ve devamında bir daha yükleyemedim.Lütfen yardımcı olurmusunuz.Ben çok

uğraştım olmadı.Sizin yapabileceğiniz birşeyse rica etsem,yapabilirmisiniz?dua ile

Sitemize dosya yükleme kısa süreliğine kapatıldığından bu hatayı almaktasınız. Mesajlarınıza resim eklemek için alternatif olarak resim yükleme sitelerini deneyebilirsiniz.. Yüklemiş oldğunuz resimleri daha sonra mesajlarınızda img tagları arasına alarak gösterebilirsiniz.

Örnek :

[ IMG]resim url adresi [/IMG]

garp

Active member
selamun aleykum ve rahmetullah,

kayıt esnasında aktifleştirme mailini alamadım,
ilk mesajdaki linke tıklayıp yeniden kod istedim ama henüz bir mail gelmedi, yardımcı olabilir misiniz?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
selamun aleykum ve rahmetullah,

kayıt esnasında aktifleştirme mailini alamadım,
ilk mesajdaki linke tıklayıp yeniden kod istedim ama henüz bir mail gelmedi, yardımcı olabilir misiniz?

Ve aleykumselam

Maillerinizdeki gereksiz veya önemsiz kutusuna bakabilirsiniz. Üyeliğiniz tarafımızdan aktifleştirilmiştir.