Üstteki Üyeye Dua Et

Garib

Well-known member
اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ طِبِّ الْقُلُوبِ وَدَوَائِهَا وَ عَافِيَةِ اْلاَبْدَانِ وَ شِفَائِهَا

...وَ نُورِاْلاَبْصَارِ وَ ضِيَائِهَا وَ عَلَى اَلِهِ وَصَحْبِهِ وَ سَلِّمْ
fakir abimin maddi manevi sıkıntısını gider ya Rabbi..ona dünya ve ahirette iylikler ihsan et..onu sıddıklardan say aminnn..:043:

Huseyni

Müdavim
Ey isteyenlere cevap veren ve dua dua yalvaranların dualarını kabul buyuran Yüceler Yücesi Rab!
Bizim ve Garib kardeşimizin niyazlarını kabul buyur..
kinle, nefretle oturup kalkan ve hep düşmanlık duygularıyla köpüren imansız ve amansızlara karşı bize ve Garib kardeşime yardımcı ol..
bir de üzerimize sekine yağdır, yağdır ki, Sen’den başka kimseye karşı hiçbir korkumuz, hiçkimseden de en küçük bir beklentimiz kalmasın!...

Ukbaa

Well-known member
Yâ Rabbî!.. HuSeYni abime sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, salih evlât, dünya ve ahirette güzellik ihsan et! HuSeYni abimi nefis ve şeytanın şerrinden ve kabir azabından ve Cehennem ateşinden muhafaza eyle… Dinin üzerinde sabit kıl. Risale-i Nur hizmetinden ayırma. Aminn aminn aminnn.

Müstefid

Member
Yâ İlâhel Âlemîn , En Sevgili'nin(s.a.v) yüzü suyu hürmetine ; başta Ukbaa kardeş olmak üzere, bu güzel forumdaki bütün kardeşleri,

Sırat-ı müstakîme hidayet eyle

Kalplerini hakikate aşina eyle

Zâhir ve bâtınlarını münevver eyle

İçlerini dışlarından daha berrak,daha duru eyle

Dışlarını ıslah eyle

Dinimizi hakkıyla yaşamaya muvaffak eyle

Yaşadıkları gibi hayata göz kapamayı nasib eyle

Cennet ve Cemâlullah şerefiyle serfiraz eyle

İhlastan, tesanüdden, tevekkülden ayırma

Her birini Nurlara Hâdim eyle

Amin elfü elfi amin...

harp

Well-known member
YA RABBİM MÜSTEFİD KARDEŞİMİZE YARDIM ET...

Cevşen-ül Kebir'den... Ya men halekani ve sevvani
Ey beni yaratıp âzâlarımı düzene koyan,
Ya men razekani ve rabbani
Ey bana rızık veren ve terbiye eden,
Ya men et’ameni ve sekani
Ey beni yedirip içiren,
Ya men karrabeni ve ednani
Ey beni kendisine yaklaştırıp yakın kılan,
Ya men asameni ve kefani
Ey beni günah tehlikelerinden koruyup bana kâfi gelen,
Ya men hafizani ve kelani
Ey beni muhafaza edip ayıplarımı örten,
Ya men veffekani ve hedani
Ey bana tevfîk edip hidâyet eden,
Ya men eazzeni ve ağnani
Ey beni azîz kılıp ihtiyaçlarımı gideren,
Ya men emateni ve ahyani
Ey beni öldürüp dirilten,
Ya men aneseni ve avani
Ey bana ünsiyet verip rızıklandıran,
Sübhaneke ya la ilahe illa entel-emanül eman neccina minen-nar.
Bütün kusurlardan uzaksın. Senden başka ilâh yok! Affet bizi. Bizi Cehennemden kurtar.

AMİN ECMAİN İNŞ...

harp

Well-known member
Cevşen-ül Kebir'den...
Ey dilediğini yaratan,
Ey dilediğini yapan,
Ey dilediğine hidayet eden,
Ey dilediğini saptıran,
Ey dilediğini bağışlayan,
Ey dilediğine azap eden,
Ey dilediğinin tövbesini kabul eden,
Ey anne rahimlerindeki yavruları dilediği gibi şekillendiren,
Ey yaratıklarında dilediği şeyi ziyade kılan,
Ey rahmetini dilediğine tahsis eden,

Bütün kusurlardan uzaksın. Senden başka ilâh yok! Affet bizi. Bizi Cehennemden kurtar.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ey Rahmân ve Rahîm olan Allah'ım!
"Bismillâhirrahmanirrahîm" hürmetine, rahîmiyetine yaraşır şekilde bize merhamet et, Rahmâniyetine yaraşır şekilde, bize "Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırlarını anlamayı nasip eyle.
Âmin.

Ey Rahman ve Rahim olan Allahım! Bismillahirrahmanirrahim hürmetine, rahimiyetine yaraşır şekilde NİSANUR'a merhamet et, Rahmaniyetine yaraşır şekilde NİSANUR'a bismillahirrahmanirrahimin sırlarını anlamayı nasip et Amin.

memluk

Hatim Sorumlusu
“Allahümme, yâ mukallibelkulûb, sebbit kalbî, alâ dînik”
Ey büyük Allahım!
Kalbleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, ancak sensin. Talha kardeşimizin Kalbini, dîninde sâbit kıl
amin amin amin...

biçare...

Active member
bsm.gif

ALLAHIM MEMLUK hocamızın maddı manevı sıkıntılarını gıder maksadı sade ve sadece bu fanı dunyada senın rızanı kazanmaya calısmak olsun ona ılmı ıle amel etmeyı nasıb eyle amınnn..

cerkeskizi

Yeni Üye
Allah'ım üstte bulunan ve birbirlerine sadece senin rızan için dua eden tüm kardeşlerimden sen razı ol. Sen bizleri huzurundan ayırma.. Bizleri, bir ömür senin için koşanlardan ve canlarını senin yolunda feda edenlerden eyle.. Amin

SUDAMLASI

Member
Allah'ım Ukbaa kardeşimizi gözüne güellikleri göster kulağına hayırları duyur kalbini iyilerin sevgisiyle doldur onu her hayır da vesile kıl
AMİN