"Şunu Çok İyi Yaparım" Dediğimiz Şeyler

En Ýyi Yaptýðýmýz Þeyler Nelerdir ?

• Kullanılan toplam oy
    57

LamElif1

Well-known member
Ben webtasarımla ilgilendim. HTML ve bir az da PHP.. phpBB de kendi css stilimi bile oluşturmuştum.

Doğrusu hep tasarım yapmayı sevdim. Bu nedenle çok da araştırmadım. Ancak tasarımlarımı korumak için kabaca bilirim nasıl çalıştıklarını. PHP sitelerde = den sonra sql kodu yazıp çaıştıranlar, çeşitli programlar kullananlar. Sitenin hata yapmasını bekleyip database isminden gidenler.. Türlü türlü çeşitte çalışanlar.. Peki ama neden ? Bir insan neden böyle bir şey yapmak ister ki ? Bir site ne kadar emekle göz nuru ile yapılıyor. Kodlar la uüraşılıyor yazılıyor..

Yada bir insan neden başkasının MSN sine girmek ister ki ? Bunlada karşılaştım. :S Doğrusu Hiç hoşlanmadığım bir şeydir. Hayatımda birinin sorupta cevap vermediğim hiç bir şey olmadı. Kimsenin de gizlisini merak etmedim.

Çünkü zaman ayırıcıdır, gerçeği ortaya çıkarıcıdır. Bir gün Hak gelir Batıl yok olur gider..

Sanırım ben bu tip şeylerden çok çektim.. :dft002:

hackerlik için söylediniz sanırım sözünüzü, seçenekler arasına latife olsun diye konulmuş ve aynı düşünceyle seçilmiştir kardeşim o seçenek. O işlerle uğraşan insanlar zannetmem ki böyle platformlarda olsun..

Yorgun

Well-known member
Güzel yemek yaparım,

Bilgisayar ve elektronik hastalığı çocukluktan beridir devam etmekte :) Slayt,Office ve internette araştırma kendimce iyiyimdir, ilkokul mezunu olsamda :)

Araba kullanma 13 yaşından beri ayrıca ralli hastalığıda var :)

Kitap okurum

memluk

Hatim Sorumlusu
bundan sonra tarihi biz yazıyoruz tarih bitmedi halen bizimle devam ediyor ilerde bizde tarihe karışacağız. Ozaman bizim de habire tarihi eserler yazmamız gerekiyor sanırsam gelecek nesillere herşeyi daha güzel aktarmak için............

maşallah maşallah kardeş
demekki bunun için çok araştırma yapmak gerek pc karşısında fazla zaman geçirmemeniz gerekiyorki ilerde sağlam tarihi kaynaklar yazasınız..

maşallah maşallah kardeş
demekki bunun için çok araştırma yapmak gerek pc karşısında fazla zaman geçirmemeniz gerekiyorki ilerde sağlam tarihi kaynaklar yazasınız..
bunlar sadece benim tarihi çalışmalarımla olmaz tabikide sizin de gerekli hassasiyeti gösterek bu husustaki çalışmalarınıza mutlaka bir an önce başlamalısınız...diye düşünüyorum...herşeyin hayırlısı olsun .selametle.........