Son şahitler kitabı indir(hatıralar)

payners

Yeni Üye
CHM FORMATINDA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İÇİNDEKİ DOSYALAR:

Türklere Karşı Haçlı Seferleri

Holografik Bakış

Kıyametin Deşifresi

Alt Beyinin Deşifresi

3. Dünya Savaşı

ARAPÇA ÖĞRENİYORUM-FERUDUDDİN AYDIN

GÖRSEL ARAPÇA PRATİK VE HIZLI
OSMANLICA DERS KİTABI

KÜTÜBİ SİTTE HADİS KÜLLİYATI

SON ŞAHİTLER

Sadece son şahitleri PDF FORMATINDA İNDİRMEK İÇİN Eklentideki dosyadan indirebilirsiniz

Ekli dosyalar

• SON_SAHITLER.rar
    3.6 MB · Görüntüleme: 48
Moderatör tarafında düzenlendi:

mkara32

Yeni Üye
Muhterem Arkadaşlar,
CHM dosyasını okumak pek rahat olmuyor. Ayrıca akıllı telefonların çoğunda kullanmak da zor. Bu nedenle uzun bir emek sonrası dosyayı pdf'ye dönüştürdüm ve düzeltmeler yaptım. Kapak sayfası ekledim. Oldukça güzel oldu gibi. İmkanı, vakti olan arkadaşlar bu dosya üzerinde başka düzeltmeler de yapabilir. İndiren arkadaşlar yorumlarını eklerse memnun olurum. Yapılacak düzeltmeler olursa tekrar çalışırım. Allah kabul etsin. Duanızı eksik etmeyin.
Selam ve saygılarımla...

Not:
Linki tekrar yeniledim (25 Ekim 2017). Dropbox'a ekledim. Bundan sonra inşaallah silinmez. Link açılınca Dropbox'a üye olma formu çıkıyor. Üye olmadan en alttaki linki tıklayarak indirebilirsiniz. Tıklayınca, sağ üstte "Download" yazıyor. Oraya tıklayarak "Direct Download" seçiniz ve doğrudan indiriniz.

Son Sahitler - Necmeddin Sahiner (4 Cilt).pdf

Son düzenleme:

mustakar0145

Yeni Üye
SA... MKara32 Kardeş ARO, sen hazırlamışsın ama bu zippyshare.com senin yüklediğin dosyayı serverinden silmiş, dosyan yok orda maalesef. Eğer mümkün olursa Turbobit gibi bir siteye tekrar yükleyebilir misin acaba? Çok istifadeye medar olacağını düşünüyorum acizane. Harika bir iş yapmış olur ve çok dua alırsın kardeş. Şimdiden çok teşekkürler, ARO, C. Hak yaptığımız dünyevi ve uhrevi işleri kabul buyursun İnşaallahü Teala... Selam ve Muhabbetlerimle Fi Emanillah...[/SIZE]:)

Son düzenleme:

mkara32

Yeni Üye
SA... MKara32 Kardeş ARO, sen hazırlamışsın ama bu zippyshare.com senin yüklediğin dosyayı serverinden silmiş, dosyan yok orda maalesef. Eğer mümkün olursa Turbobit gibi bir siteye tekrar yükleyebilir misin acaba? Çok istifadeye medar olacağını düşünüyorum acizane. Harika bir iş yapmış olur ve çok dua alırsın kardeş. Şimdiden çok teşekkürler, ARO, C. Hak yaptığımız dünyevi ve uhrevi işleri kabul buyursun İnşaallahü Teala... Selam ve Muhabbetlerimle Fi Emanillah...[/SIZE]:)

Linki ben de yeniledim. Allah hayırlı etsin.

mustakar0145

Yeni Üye
Yeniden SA... MKara32 Kardeş ARO, Maaşallah dediğimi hemen uygulamış ve Turbobit'e koymuşsun dosyayı... Çok istifadeye medar olacaktır İnşaallah kardeş. Çünkü bu tür gerçeklerin günümüz insanına akatarılması gerekiyor kanaatimce acizane. Harika bir iş yapmış oldun ve çok dua alırsın İnşaallah kardeş. Şimdiden çok teşekkürler, ARO, C. Hak yaptığımız dünyevi ve uhrevi işleri kabul buyursun İnşaallahü Teala... Selam ve Muhabbetlerimle Fi Emanillah...:D

mustakar0145

Yeni Üye
ARO Çok güzel çalışmalar olmuş buradaki dosyalar, çok istifade ettim gerçekten. Haçlı seferleri de çok harika, oldukça istifade edilecek bir eser Çok teşekkürler kardeşler. C Hak bu tür eserlerin sayısını artırsın İnşaallah da şu milletimiz azıcık istifade eder hale gelsin İnşaallah... Selam ve dualarımla Allaha emanet olun... :rolleyes: