Soğuk Başlık :D

bune

New member
Soğuk olan her şey espri, bilmece.. paylaşabilir miyiz? Umarım buraya abes bulmazsınız. Ama ne yapıyım seviyorum böyle şeyleri :D

dondurma-yapmak.jpg

bune

New member
bir türk bir yunan bir de ingiliz sırayla uçaktan atlamışlar.sonra ne olmuş?
-bir türk bir yunan bir de ingiliz ölmüş,sırada parçalanmış...

bune

New member
-avcı tek kurşunla geyiğin hem ayağını hem kulağını nasıl vurur?
+geyik ayağı ile kulağını kaşırken :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Geçen gün yeni üyelerden biri demekki bu konuyu görmüşkü iletişim kısmından serzenişte bulunmuştu. İlgili mesaj ile şikayet etmesini istemiştim. Umarım bu konu değildir ki burada serzenişte bulunulacak bir durum yok. Hatta bende maydonoz olayım;

Sana bir hikaye anlatayım mı?
- Anlat
Anlat demekle olmaz sana bir hikaye anlatayım mı?
...

Şimdi saçma gelenler çocukluğumuzda bizi güldüren yada sinir eden meseleler değil miydi? Güzel bir konu olmuş muhabbeti pekiştirir.

Sessiz diyene bak kendisi çevreci olduktan sonra internete uğramaz oldu..

bune

New member
amin inşallah teşekkürler evet kullanıcılar çok sessiz :)
çok hoşbuldum özellikle sitenin dizaynını çok beğendim çok düzenli yapanların ellerine sağlık

bune

New member
Geçen gün yeni üyelerden biri demekki bu konuyu görmüşkü iletişim kısmından serzenişte bulunmuştu. İlgili mesaj ile şikayet etmesini istemiştim. Umarım bu konu değildir ki burada serzenişte bulunulacak bir durum yok. Hatta bende maydonoz olayım;

- Anlat
...

Şimdi saçma gelenler çocukluğumuzda bizi güldüren yada sinir eden meseleler değil miydi? Güzel bir konu olmuş muhabbeti pekiştirir.

Çocukken bunları hiç bilmezdim o yüzden o zaman yerine şimdi gülüyorum çok acıklı :) Saçma da olsa söz oyunu...

nurhadimi

üye Sorumlusu

- Anlat
...

Aman Allah'ım kafama bir kaya mı düştü ne :D kanıyor mu ne? abi geliyorum kendi kendime konuşup gidiyorum :D

biraz konuları okuyorum sonra bi daha geliyorum yine aynısı oluyor :) :(