sizi seviyorum ama...

cade

Member
sitenizi sıkıcı ve karma karışık buluyorum. ama Nur Cemaatini seviyor ve destekliyorum..
siz İnsanların seviyelerine asla hitap edemiyorsunuz inin aşşağıya da faydalı olun..5 dk dır sitenizdeydim DARALDIM.. Sitenizde ben HİÇ ama hiç bi şey bulamadım yazık ...
siz ne olursanız olun benim gördüğüm kadarsınızdır..haa çok iyi ve doğrusunuz ama beni DARALTIYORSUNUZ. Siteniz benim için hiç bişey ifade etmiyor çünk ben hiç bişey bulamadım

FaKiR

Meþveret Bþk.
sizi seviyorum ama...

Bizde sizi seviyoruz ama... :)

Hosgeldiniz cade kardesim.

Benimde önünümde suan cozmem gereken bi teori var, kitabi elime aldigimda bes dk da cozerim demistim ama sabahtandir uzerindeyim hala bir yol katedebilmis degilim. Demek istedigim su ki bazen o bes dakikalar istedeginiz kadar kisa olamayabiliyor. Degerli seylere ulasabilmek icin emek vermek, sabir gostermek gerekiyor. Ama en onemlisi elinizdeki seyindegerli oldugunun farkina varabilmek, siz bu degeri anlamissiniz, zorluklari asip O'na ulasmaya degmez mi sizce?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
sitenizi sıkıcı ve karma karışık buluyorum. ama Nur Cemaatini seviyor ve destekliyorum..
siz İnsanların seviyelerine asla hitap edemiyorsunuz inin aşşağıya da faydalı olun..5 dk dır sitenizdeydim DARALDIM.. Sitenizde ben HİÇ ama hiç bi şey bulamadım yazık ...
siz ne olursanız olun benim gördüğüm kadarsınızdır..haa çok iyi ve doğrusunuz ama beni DARALTIYORSUNUZ. Siteniz benim için hiç bişey ifade etmiyor çünk ben hiç bişey bulamadım

Eğer sevginizde ve desteğinizde samimi iseniz aradığınızı bulamadığınızı ve bizim eksiklerimizi sizin burada paylaşmanız gerekmez miydi? Çünkü samimiyet bunu iktiza eder.. Haydi samimiysen göster samimiyetini..

uður1

Well-known member
mesela forumda birçok hususta yazılar risaleler var bunların neresi sıkıcı olabilir ki insan okuyarak adam olur orda burda boşu boşuna gezerek dolaşarak hiçbirşey elde edemez.sabırlı olarak aradığınız hususu iyice aramanız gerekiyorki bulasınız hemde şöyle bir söz vardır ARAYAN MEVLASINIDA BULUR Kİ ARADIĞI HAK İSE YADA GEREKSİZ ARAMALAR YAPAN İNSAN İSE FANİ GEÇİCİ GEREKSİZ FANİ HUSUSLARI ARAYAN İŞTİGAL EDEN İNSAN İSE BELASINI BULUR ŞERİATA İSLAMA DİNE UYGUN OLMAYAN HER İŞİN SONUCU HASARET OLUR.BURASI NURCULARIN PLATFORMUDUR.BU YÜZDENDE HERŞEY YOLUNDA......ZATİ....SELAMETLE VE DUA İLE......SAYGILARIMLA........

Müekked

Well-known member
Kardeşim başka sıkıntıların varsa paylaşabilirsin. Hepimizin sorunları olabiliyor.. Çekinmeyiniz ben dinlerim..

Hayırlı akşamlar..

teblið

Vefasýz
alın sitenizi çalın başınıza.

Siz merak buyurmuyanız sitemiz zaten başımızın üstünde ,onuda yere indirmeyi hiç düşünmüyoruz;Sebeb-i hikmetide şundandır ,Hakk yola hizmet edep ister vakar ister..;

Önce ki mesajınızı okuyunca açıkcası iyi niyetli olduğunuzu düşünmüştüm..Hani belki bu müslüman kardeşimiz bir arayış içersindedir diye ..Kaldı ki yönetimdeki arkadaşlar bu hususta size yardımcı olmaya çalıştılar ..Bunuda görmezden geldiniz;

Gelin şu konuda dürüst olalım;Sizin derdiniz Üzüm yemek mi? yoksa Bağcıyı dövmek mi ?

uður1

Well-known member
Belkİde Şakada yapiyordur yukaridakİ bİze sİtem eden Üye.malum ekonomİk krİz var İŞ Şartlari zor aĞir İŞ bulmakda zor bİr İŞİn fabrİkalarda aĞir İŞlerİn İŞÇİlerİn canini Çok yaktiĞida kesİn ve malum.adamin cani Çikiyor sabahtan akŞama kadar her zaman İŞte.az bİr zaman uykuya kaliyor malum uykususuz İnsanlarda Çok sİnİrlİ olur streslİ olur sİgarada İÇenler varsa bİlİr Çok sİnİrlİ oluyorlar sİgarada sİnİr yapiyor stres yapiyor.bazen aknede yapabİlİyor hep zararli yanİkİ gÜnÜmÜzde zaten herkes Çok sİnİrlİ streslİ hayat Şartlari Çok aĞir İnsan yaŞlaniyor yipraniyor hayat İnsani yoruyor kahredİyor yoruyor yaŞlandiriyor aci Çektİrİyor yakiyor bunaltiyor bazen yakiyor sikiyor bazen ÖldÜrÜyor yanİkİ hayat yaŞam Çok zor İnsan her zaman genÇlİĞİnde vede bÜyÜdÜĞÜnde Çok aci Çeker Çİle Çeker dert Çeker olayin bu boyutundan İnsana bakinca İnsani acilarin adami İnsani ÇocuĞu olduĞunuda gayet rahat bİr Şekİlde anlayabİlİyoruz.....sÖyleyebİlİrİz yanİkİ.bİzzat bende Şahİtİm bu durum kesİn bÖyledİr aci Çİle dert Çeken İnsan sİnİrlİ olur ÇÜnkİ nİye ben aci Çekİp duruyorum nİye ben dertlİyİz hÜzÜnlÜyÜz bezmİŞİm zaten herŞeyden der yanİkİ yahu.......hadİ herŞeyİn hayirlisi uĞurlusu neyse o olsun.selametle ve dua İle........en derİn saygilarimla.........vesselamlarimida yolluyorum..........fanİ dÜnya İŞte.............hayat bÖyledİr İŞte aslinda.yaŞam acidir ama gerÇektİr hakİkattir.........hakİkatlar gerÇekler İse her zaman her daİm gereklİdİr acidir vede Çok ÜzÜcÜdÜr tipki yaŞadiĞimiz hÜzÜnlÜ gurbet gİbİ.........vesselamlarimi yolluyorum......selamÜn aleykÜm.umarim aÇiklamalarim verdİĞİm bİlgİler yararli olmuŞtur herkese...........hoŞÇa bakin zatiniza kendİnİze İyİ bakin deĞerlİ dostlarim........allaha emamnet olun İnŞ. Her daİm.vesselam........allah hepİnİzİn ve hepİmİzİn her daİm yar ve yardimcisi olsun İnŞ. Her daİm.........İnŞaallahuteala.............allah razi olsun İnŞ. Hepİmİzden.amİn ecmaİn İnŞ.dualarda buluŞalim İnŞ...dua ve selamlarimla.en derİnsaygilarimla..........hoŞÇakalin İnŞ.....................