Siteye giriş yapılamıyor

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Selamün Aleyküm,

Eski kullanıcı ismimle siteye giriş yapamıyorum.Şifremi unutmuş olabilirim veya uzun zamandır giriş yapmadığımdan olabilir.
ASHAB-I BEDR kullanıcı adıyla giriş yapmak istiyorum.E-mail gönderdim fakat cevap gelmedi.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Selamün Aleyküm,

Eski kullanıcı ismimle siteye giriş yapamıyorum.Şifremi unutmuş olabilirim veya uzun zamandır giriş yapmadığımdan olabilir.
ASHAB-I BEDR kullanıcı adıyla giriş yapmak istiyorum.E-mail gönderdim fakat cevap gelmedi.

ve aleykumselam

ASHAB-I BEDR kullanıcısının sistemde kayıtlı bulunan mail adresine yeni bir şifre gönderdim. Mail sunucuda bir sıkıntı oluşmuş olabilir onun için kusura bakmayın. Sorun olursa buradan yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım..

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Talha kardeşim,

Ben o mail adresini hatırlamıyorum.Burası için açılmıştı.Size yeni mail adresini versem de oraya gönderseniz.Olmaz mı?

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Zahmet değil mubarek. Eğer siz ashab-ı bedr iseniz size yardımcı olmamız için sizinde o kişi olduğunuzu anlamamızı sağlamanızı istedik ki yanlış birşey yapmayalım..

Haklı olduğunuz için (neyse zahmet vermeyeyim)dedim.Bir de ASHAB-I BEDR hakkında bilginiz olmadığı için sizi nasıl inandırırım diye vazgeçtim.Esasen sosyal olan hesabınıza da mesaj yazabilir ve rica edebilirdim.Lakin burada sormayı uygun gördüm.Verilecek olan mail adresi de ismim üzerine açıldığından sorunsuz diye düşünmüştüm.

Son düzenleme:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Haklı olduğunuz için (neyse zahmet vermeyeyim)dedim.Bir de ASHAB-I BEDR hakkında bilginiz olmadığı için sizi nasıl inandırırım diye vazgeçtim.Esasen sosyal olan hesabınıza da mesaj yazabilir ve rica edebilirdim.Lakin burada sormayı uygun gördüm.Verilecek olan mail adresi de ismim üzerine açıldığından sorunsuz diye düşünmüştüm.

Facebooktan yazınız bende isterseniz iki hesabı birleştirir yada bu kullanıcı mailine şifrenizi atabilirim..

Cevap: Siteye giriş yapılamıyor

Siteye üyelik açtım fakat sürekli engellendiğime dair yazı alıyorum sebebi belirtilmedi diyor profil düzenleme vb. Sayfalarda bu mesajı göriyorum ama üyeliğim aktif sanırım siteye üyeliğimi eposta yolıyla onaylamam gerekiyor lakin epostama mesaj gelmedi bir gariplil var anlamadım, bir yönetici hesabıma bakıp sorunu çözümlendirirse sevinirim, sanırım üyeliğim onaylamadı bir terslik var yardımcı olursanız sevinirim