Şikayet

talha kardeşim. aşağıdaki şikayetimzi lütfen dikkate alınız...!!!

HuSeYni rumuzlu üye "Risale-i Nurdan Makaleler" başlığı altındaki, "Risale-i Nur'u Sadeleştirmemek İçin Çok Sebep Var.." konusunu ve "Risale-i Nur'da Mehdilik" konusunu hem kilitlemiş hem de (az dikkatle bakıldığında görülecektir...) kendi mesajları dışında tüm mesajları silmiş. yani bu forumun tek ve etkili sesi olmuş. hatasını yazanları ya yasaklıyor ya da kendi dışındaki mesajları silip konuyu kilitliyor. yani tek ve etkili ses. lütfen kısa bir değerlendirme yapın. forum sanki hüseyinin, babasından miras kalmış.

@TaLHa kardeşim. bu durumu senin de bilgine sunuyorum. birbirinizi önceden tanıyor olabilirsiniz. değer verebilirsiniz. ama "hakkın hatırı alidir. hiçbir hatıra feda edilemez".

NOT: AYRICA ZİYARETÇİ MESAJLARINI DA KAPATMIŞ. NİYE Kİ?

"Risale-i Nur'u Sadeleştirmemek İçin Çok Sebep Var.." konusundaki ,

"iyide kardeşim bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

yanlış hatırlamıyorsam siz, daha önce, sadeleştirmeyi yapan malum "camia" dan olduğunuzu söylemiştiniz.

size bir soru yöneltmek istiyorum. mezkur görüşünüzü, bahse konu malum "camia" da gündeme getirdiniz mi?

teşekkürler."

mesajıma

"Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? Konu içindeki mesajlar hangi tarafta olduğumuzu anlamak için yeterli değil mi ?"

diye karşılık vermiş.

hüseyin, "Konu içindeki mesajlar hangi tarafta olduğumuzu anlamak için yeterli değil mi ?" demek ayrı, malum "camia" dan olmadığını söylemek ayrı. söyle bakalım o malum camidanım dedin mi demedin mi? ve/veya o malum camia danmısın? açık cevap ver.

çok net hatırlıyorum. sen o malum "camia" dan olduğunu söylemiştin. şimdi söyle bakalım ben mi yalan söylüyorum. yoksa sen mi?

unutma "yalan bir lafz-ı kafirdir".

şimdi de bu mesajı yazdığım konuyu silmiş hüseyin. Lütfen bu hüseyine bir dur deyin. Haddini bilmiyor.

MESAJIMIZIN LİNKİ AŞAĞIDADIR:

http://www.risaleforum.net/risale-i-...dil-degil.html

kenz-i mahfi

Sorumlu
Cevap: Yönetici Kadromuz ve Görevleri Hakkında

Sayın üye.
Konuları kapatan ve mesajlarını silen benim. Talha yöneticimizin ve diğer yöneticilerin bundan haberi var. Boş yere milletin canını sıkma. Eğer bir adım daha atacak olursan buradan banlanacağını hatırlatmak istiyorum. O zaman palavralarını istediğin yerde sıkarsın.

ASHAB-I BEDR

Well-known member

Kimi kime şikayet ediyorsunuz ?..Hayret verici bir durum cidden !..

Hani hiç tanımayan biri olsak bu yazılarınızı gördüğümde vereceğim ilk tepki şu olurdu ;

Bunlar kendi aralarında dağılmışlar kime neyi anlatabilirler ?..

Neye tepkiniz varsa yönünüzü tepkili olduğunuz mevzu üzerinden ele alın lütfen.Sanki yaşayışları hakkında bilginiz varmışçasına yazıyorsunuz basitçe..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

LÜBB'ÜL - LÜB

Yazdığınız konular ve mesajları hep tartışmaya açarak; fikirleri idlal edecek bulandıracak şekilde ele aldığınız için yöneticilerden tepki aldığınız ortadır. Hakkın hatırı alidir diyerek batılı hak göstermek hak değildir. Sünneti ele alarak Aziz Ustadımızın talebelerine dil uzatıyor Sadeleştirme gibi mevzularda ise olayları çarpıtarak aba altından Fetullah Hoca Efendi ve cemaatine söz söylüyorsunuz. Sonra haktan bahsediyorsunuz. Başkalarının hakkına girerek hak dava edilmez..

Meseleler anlaşılmak için tartışılır ak ile karayı karıştırarak başka renkler ortaya koymak için hassas meseleler ele alınmaz. İlgili konular eskiden beri konuşulmasına rağmen aynı konuları ele alıyor buna rağmen sizlere cevap veriliyor ama dikkate almadan devam etmenize binaen Size bu konuda önce ben sonra diğer yöneticilerimiz tavsiyelerde bulunmuşlardır.

Son düzenleme:

harp

Well-known member

Bende başvuru yaptım inş. Kabul olur yaniki...selametle....

harp

Well-known member

hayırlısı olsun inş. herşeyin vesselam dua ile saygılarımla....

harp

Well-known member

BENDE HABER ROBOTUNDAN ŞİKAYETÇİYİM HAbire haber atıyor arkadaşım ne biçim iş bu yaahu....bizim mesajlar gidiyor anasayfadan....yahu yaniki....