Selamun Aleyküm

TahaYsin

Yeni Üye
Risale-i Nur içeriği olan Güzel, geniş çaplı, doğru ve güvenilir Forum da olduğuma inanıyorum.
Emeği geçen, katkısı bulunan, günlük ziyaretleriyle faydalı olmak ve faydalanmak amacındaki kardeşlerimle birlikte olma sevincim geçde olsa başlamıştır..
selam ve dua ile...

Not : Buarada profil resmi ekleyemedim, yardımcı olacak kardeşimden bilgi rica ediyorum.

rsarmagan

Member
Ben armağan selam forum ailesi. Eskişehir'de yaşıyorum, İşletmeciyim. Ekonomi dünyasını takip ediyorum sürekli. 28 yaşındayım. Ekonomi ile son 5 yıldır ilgileniyorum. Gündemi sürekli takip ediyorum. Hayatı dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi forumlar herkese.

Huseyni

Müdavim
Risale-i Nur içeriği olan Güzel, geniş çaplı, doğru ve güvenilir Forum da olduğuma inanıyorum.
Emeği geçen, katkısı bulunan, günlük ziyaretleriyle faydalı olmak ve faydalanmak amacındaki kardeşlerimle birlikte olma sevincim geçde olsa başlamıştır..
selam ve dua ile...

Not : Buarada profil resmi ekleyemedim, yardımcı olacak kardeşimden bilgi rica ediyorum.

Ve aleyküm selam. Hoşgeldiniz. Üyeliğinizi aktif yaptıktan sonra profil resmi ekleyebilirsiniz. Yapamazsanız yardımcı oluruz inşaallah.