Salât-ı Tefriciye Hatmi... 4444 ....

zehraslm

Well-known member
dün 320 adet salatı tefriciye okudum diye yazmıştım. bi aksaklık olmuş galiba farkettim silindiğini yinelemek istedim bende.
Hayırlı günler.

Yorgun

Well-known member
Selamın Aleyküm, Tebliğ hocam en son görüşmemizde ben almıştım hatırlarsanız sanırım yazışmalarımız kaybolmuş. 790 Salat-ı Tefriciye okudum bilginiz olsun istedim. Allah (c.c.) Kabul Eder İnşallah Sanırım 4444 Salat-ı Tefriciye tamamlanmış oluyor.

teblið

Vefasýz
Selamın Aleyküm, Tebliğ hocam en son görüşmemizde ben almıştım hatırlarsanız sanırım yazışmalarımız kaybolmuş. 790 Salat-ı Tefriciye okudum bilginiz olsun istedim. Allah (c.c.) Kabul Eder İnşallah Sanırım 4444 Salat-ı Tefriciye tamamlanmış oluyor.

Doğrudur 790 size emanet etmiştik okumanız için;Allah(c.c) kabul etsin muhterem ...Rabbim şevkinizi artırsın diyelim bizde..

Yorgun

Well-known member
700 Aldım Allah ( c.c.) kabul buyursun. Rabbim Hastalarımıza Şifa, Dertlilerimize Deva , Benim gibi borçlu kardeşlerimizede Eda, Sıkıntıda olanlarda Ferahlık nasip eylesin.

300 + 700 = 1.000

Değerli kardeşlerim ve hocalarım bari kadir gecesine kadar 4444 ' e tamamlayalım.Hadi Risale Forum net canlanın biraz :)

Kalan 3.444