Salât-ı Tefriciye Hatmi... 4444 ....

NİSANUR

Well-known member
selamun aleykum kardeşler.. Allah c.c rahmeti bereketi üzerinize olsun inş... bende okumuştum (1281) hatim tamamlanıp kalanı ile tekrar başlanabilir inş.. Allah niyetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin amin... selam ve dua ile

memluk

Hatim Sorumlusu
100 tane okuyalim insallah

700-100=600

selamun aleykum kardeşler.. Allah c.c rahmeti bereketi üzerinize olsun inş... bende okumuştum (1281) hatim tamamlanıp kalanı ile tekrar başlanabilir inş.. Allah niyetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin amin... selam ve dua ile

aleyküm selam kardeşim ,rabbim sizden ve ehli, imandan razı olsun maşallah barekAllah ,yukarda verdiğiniz rakam kalan kısımmı?bu hatme ekleyelim .

NİSANUR

Well-known member
700-100=600

aleyküm selam kardeşim ,rabbim sizden ve ehli, imandan razı olsun maşallah barekAllah ,yukarda verdiğiniz rakam kalan kısımmı?bu hatme ekleyelim .

tam anlatamayıp kafa karıştırdım galiba özür dilerim.. 1281 bu okuduğum rakam yani hatmin tamamlanması için yukarda gördüğüm 600 verdiğim bu rakamdan alabilirsiniz... kalanı ile tekrardan tefriciye hatime başlanabilir...

1281-600= 681 yani çıkan bu rakamdan yeni hatim başlanarak devam edilebilir... Allah sizlerden de razı olsun...