Risale-i Nur Okuma Son sürüm

YAAKUB

Yeni Üye
Cevap: Risale-i Nur Programı (Cep Telefonları için)

allah razı olsun.külliyatı birde nokia n70 içinde okunacak biçimde ayarlarsanız sevinirim.

Zuhr

Talebe
http://www.nurunsozu.com/CepRisaleiNur.aspx adresinden aşağıda anlatıldığı şekilde programı ve kitap dosyalırını indirerek,
kurulumu yapabilirsiniz.

1-Okuma TXD2.rar dosyasını bilgisayarınıza indiriniz.

1.jpg

2- İndirdiğiniz rar dosyasını açın.

2.jpg

3- Telefonunuzun hafızasında "Risale-i Nur" isimli bir klasör oluşturun.

4- "Risale-i Nur" klasörü içinde "Okuma" isimli bir başka klasör oluşturun.

5- Bilgisyarınızdaki "OkumaTXD2" klasörü içindeki iki dosyayı, telefonuzdaki "Okuma" klasörü içine kopyalayın.

3.jpg

6- http://www.nurunsozu.com/CepRisaleiNur.aspx adresinden kitap dosyalarını bilgisayarınıza indirin.

4.jpg

7-

5.jpg

8- Bu asörler içindei dosyaların hepsini,
Cep telefonunuzdaki "Risale-i Nur" klasörü içine kopyalayın.

6.jpg

9-
7.jpg

10 - Telefonunuzu bilgisayarınızdan ayırın. veya hafıza kartı okuyucusu ile bu işlemleri yaptıysanız hafıza kartını telefonunuza takın.

Telefon modeline göre, önce "Dosya Yöneticisi"nden ulaşabileceğiniz "okumaTXD2" programlarını yükleyerek okumaya başlayabilirsiniz.

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
ALLAH(C.C.) Razı Olsun cümlenizden inşaALLAH daimen ve ebeden.Emeklerinize sağlık,çok teşekkür ediyoruz.Tel.imize bir bunu yükleyemedik henüz inş.Sizlerin bu vesileniz ile onu da halledebiliriz.Ayrıca dualarımızdasınız tabi inşaALLAH NuruAhsen Kardeşim =))

Dualar musterek insAllah zerrat kardesim :)

Ayrica nukte kardesim ellerin emegine saglik cok faydali bir bilgi olmus :048:

muhakematçý

New member
benim de nokia 6300 telefonum var. risale-i nur'u telefonumda okumak istiyorum. şu lemaat. com dan indirdim bilgisayara ve yukarıda ki prosüdürlere de uyarak telefonuma aldım ama dosya biçimi desteklenmiyor yazdı.. acil yardım!

kirshoff

Yeni Üye
Blackberry 8320 telefonuma programı bir türlü kuramadım. okuma TXD2.jar, okuma TXD2.jad dosyalarını telefona yükledim hatta başka bi yerden temin ettiğim okuma TXD2.cod dosyasınıda yükledim. İndirme sona yaklaşırken "indirme başarısız" uyarısı veriyor telefon. Bunun bi çözümü varsa Allah için biri yardım etsin...

Huseyni

Müdavim
Cep telefonlarımızı Nurlandıralım kardeşlerim. Allah razı olsun Ahsen ablam.

O gün bugündür risaleyi cepten okuyorum. İnşallahta hep böyle devam edicek.