Profilimden Mesaj Yazamıyorum Diyenler...

AYNELHAYAT

Well-known member
inanmıyorum mesaj yazmışsınız cevap verecegınızı bıle sanmıyordum :)
neyse hazır bulmuşken sorunu söyleyeyim ,şöyle ki gelen ziyaretçi mesajlarına cevap yazamıyorum.bu benden kaynaklanan bır sorun olmasa gerek degil mi ?
hem yazdıgım bazı mesajların silindigini gördüm .nedeni nedir acaba ,
hakkınızı helal edin ,allah razı olsun

mihrimah

Well-known member
Kardeş şunu merak ediyoruz siz hiç profilden mesajlaştınız mı yoksa son birkaç gündür mü mesajlaşamıyorsunuz?
Çünkü; normal şartlarda belirli mesaj sayısını aşınca profilden mesajlaşablirsiz.

Yorgun

Well-known member
Selamın Aleyküm,

Profilden mesaj yazamıyorum limit 150 diye okudum bilmiyorum doğrumudur ? Şu an 223 mesajdayım.

Yoksa teknik bir hatamı var ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorgun

Well-known member
Profilden mesaj gönderme bölümü açılmış. Teşekkür ederim.

Üyelere özel mesaj gönderme seçeneği yoktu oda çıktı fakat mesaj gönder dediğimde bu yazı çıktı.Özel mesajda limit farklımı ?

Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
  1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

İlginize teşekkür ederim.

Allah (c.c.) razı olsun

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Profilden mesaj gönderme bölümü açılmış. Teşekkür ederim.

Üyelere özel mesaj gönderme seçeneği yoktu oda çıktı fakat mesaj gönder dediğimde bu yazı çıktı.Özel mesajda limit farklımı ?

Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
  1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

İlginize teşekkür ederim.

Allah (c.c.) razı olsun

Üyeler özel mesaj gönderemezler. Bu özellik bu forumda kapalıdır...