Profilimden Mesaj Yazamıyorum Diyenler...

Zuhr

Talebe
Dost üye,talebe üye forum ve bölüm yöneticisi olmak için sadece mesaj mı yazılacak ? En az kaç mesaj?Yardımcı olur musunuz lütfen? teşekkürler

mesaj sayınız belli bir değere ulaştığında dost üye olabilirsiniz,
talebe ve bölüm yöneticiliği için mesaj içerikleri, paylaşımların sürekliliği önem taşıyor ve bazı farklı kriterlerin de yerine gelmesi gerekiyor

_vatan_

Well-known member
sayın merih biz bu bölüm admini olmanın şart kriter vb. hususların neler olduğunu sormuştuk....açıklarsanız mutlu oluruz inş.selametle lütfen rica ediyoruz.....

Abilere duyurulur bi anket açın Harp Kardeşimiz bölüm yöneticisi olsun mu olmasın mı diye.Eğer Olsun çıkarsa Meşveret Anket kararını istişare eder onay verirse Harp Kardeşde istediğine kavuşur.Olmazmı ?
Hadimizi Aşan bi Konuya Karıştıysak Affoluna

Merih

Well-known member
sayın merih biz bu bölüm admini olmanın şart kriter vb. hususların neler olduğunu sormuştuk....açıklarsanız mutlu oluruz inş.selametle lütfen rica ediyoruz.....

Evvela benim yazmış olduğum cevap YILDIZNAME kardeşimizin sualine cevap niteliğindedir. Yukarıda Soru : "Profil Mesajlaşma sistemini nasıl kullanabilirim." idi. Ona binayen cevapladım.

Abilere duyurulur bi anket açın Harp Kardeşimiz bölüm yöneticisi olsun mu olmasın mı diye.Eğer Olsun çıkarsa Meşveret Anket kararını istişare eder onay verirse Harp Kardeşde istediğine kavuşur.Olmazmı ?
Hadimizi Aşan bi Konuya Karıştıysak Affoluna

Yöneticilik hususunda ise Bu konu Site Yönetimindeki kardeşlerimizin genel iştiraklari neticesinde karara bağlanan bir husustur. Dolayısıyla sizin dediğiniz Anket konusu'nun olması için Yönetici kardeşlerimizin Genelinin Gözlem ve izlenimleri doğrultusunda Böyle bir anket açılır. Şayet böyle bir husus sözkonusu ise zaten Yönetici kardeşler o isim üzerine hemfikir olur. Bu hususda görüşüp istişare edilir.

YILDIZNAME

Well-known member
Sadece 150 mesaj yazıldığında dost üye olunduğunu öğrendim şimdilik yeter hem ne kadar yetki o kadar sorumluluk demişler.Ben siteyi seviyorum günlük meşgale ve yorgunluktan sonra beni dinlendiriyor bilgiler öğretiyor.Hem klavye kullanma ve düşüncelerimi yazma melekem gelişti.Bilgisayar yada diğer teknolojik aletler hakkında pek bilgim yok görüntülü video falan gönderemiyorum.İnşaallah onlar hakkında da nasıl gönderildiğini öğrenirsem yollarım,Allaha emanet olun teşekkürler

Bezminur

Well-known member
Bende diyorum neden profilimdeki mesajlarımı göremiyorum buraya giriş yetkiniz yoktur diyor:( şimdi bu konu üzerine başlık açacaktım ki açmama gerek kalmadan açıklamasını yapmışsınız.

Ukbaa

Well-known member
abi zaten profil msj larını şuan görebiliyorlar. sadece cvp yazamıyorlar.

yada yeni bi uygulama geldi de benim mi haberim yok :)

Bezminur

Well-known member
Bildirim kısmında mesaj var diyor ama göremiyorum . Giriş yetkiniz yok diyor daha önceden gelen bildirim mesajını görmüştüm fakat yeni geleni göremedim sanırım yeni uygulamaya geçti ondan.Neyse mühim değil.

DAVAMÞEHADET

Well-known member
ben zaten bu siteden pek anlayamadım anlamaya çalışıyorum :)
ama yöneticilere özel mesajın atılabilmesi lazım diye düşünüyorum,yoksa yeni giriş yapan kardeşlerimiz nasıl bilgi alacaklar,ilk girişte bende şaşırmıştım mecburen konu arasında birkaç defa yazmak zorunda kaldım neyseki sonra kendim hal ettim ama hala imzamı hal edemedim...
bu sebeple yöneticilere özel mesaj atmayı düşünün derim...