Öfkelenince ne yaparsınız...

heysem

Well-known member
sinirlenmenin boyutlari var bence baktimki yenemiyorum , susmak , mekan terketmek abdest almak hepsini bildigim halde yapiyorum dersem ancak kendimi kandirmis olurum. Sinirlenince kimse gözüme görükmesin derim o kadar :)))

DAVAMÞEHADET

Well-known member
şu ana kadar çok öfkelendiğim bir anım olmadı,çok sakin biriyimdir ama damarıma basıldı mı gerçekten kendimi kontrol edemem :)
özellikle biri cemaatime laf atarsa zor zapt edilirim,bana hakaret edilir,hatta aileme ama cemaatime asla,buna sabır göstermem zor...
yine de çoğu zaman öfkemi kontrol etmişimdir,aslında cemaatimi bilmeyenlere karşı çok iyiyimdir,kötü bilseler dahi onlara sabırla ölüme kadar anlatırım ama yeterki iftira boyutuna kaçmasın ben anlattığım delil gösterdiğim takdir de bile kötülemeye devam etmesin..

hayru nisa

Well-known member
alnımın ortasında zonklayan damar, tırnak yemek,keskin sirke...
aslında yaptırdığı şeylerin saçma ve gereksiz olduğunu önceden kestirebilsek hiç tevessül bile edilmez. ama...

yusem

New member
Son ses müzik açarım ve NFS(araba yarışı) oyununu oynarım gazı köklerim sanki gerçekte sürüyormuş gibi kendimi kaybederim ve arabanın o bağırışı beni çok rahatlatır :)