Namaz tesbıhatı ses dosyası formatında ındır

FaKiR

Meþveret Bþk.
1_sabah_namazi.wma

2_ogle_namazi.wma

3_ikindi_namazi.wma

4_aksam_namazi.wma

5_yatsi_namazi.wma

İndirmek için tıklayınız.

Namazdan sonraki tesbihatlar tarikat-ı Muhammediyedir (a.s.m.) ve Velayet-i Ahmediyenin (a.s.m.) bir evradıdır. O noktadan ehemmiyeti büyüktür. Sonra, bu kelimenin hakikati böyle inkişaf etti:
Nasıl ki, risalete inkılâp eden velayet-i Ahmediye (a.s.m.) bütün velayetlerin fevkindedir. Öyle de, o velayetin tarikatı ve o velayet-i kübranın evrad-ı mahsusası olan namazın akabindeki tesbihat, o derece sair tarikatların ve evradların fevkindedir. Bu sır dahi şöyle inkişaf etti ki:
Nasıl zikir dairesinde bir mecliste veyahut hatme-i Nakşiyede bir mescidde birbiriyle alâkadar heyet-i mecmuada nuranî bir vaziyet hissediliyor. Kalbi hüşyar bir zat namazdan sonra sübhânallah, sübhânallah deyip tesbihi çekerken, o daire-i zikrin reisi olan zât-ı Ahmediye Aleyhissalâtü Vesselamın müvacehesinde yüz milyon tesbih edenler, tesbih elinde çektiklerini manen hisseder. O azamet ve ulviyetle sübhânallah, sübhânallah der. Sonra o serzâkirin emr-i manevisiyle, ona ittibaen elhamdü lillâh, elhamdü lillâh dediği vakit, o halka-i zikrin ve o çok geniş dâiresi bulunan hatme-i Ahmediyenin (aleyhissalâtü vesselam) dairesinde yüz milyon müridlerin elhamdü lillâh, elhamdü lillâh'larından tezahür eden azametli bir hamdi düşünüp içinde elhamdü lillâh ile iştirak eder, ve hâkezâ Allahu ekber, Allahu ekber ve duadan sonra lâ ilâhe illâllah, lâ ilâhe illâllah otuz üç defa o tarikat-ı Ahmediyenin Aleyhissalâtü Vesselam halka-i zikrinde ve hatme-i kübrasında o sabık manayla o ihvan-ı tarikatı nazara alıp o halkanın serzâkiri olan zât-ı Ahmediye Aleyhissalâtü Vesselama müteveccih olup ''elfü elfü salatün aleyke ya rasulullah''der, diye anladım ve hissettim ve hayalen gördüm. Demek tesbihat-ı salâtiyenin çok ehemmiyeti var.

İndirmek için tıklayınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FaKiR

Meþveret Bþk.
Cevap: NaMAZ TESBIHATI MP3 FORMATINDA INDIR

Ve teşrik-i mesai sırrıyla ve her has Nurcu, umum Nurcuların mânevî kazancına hissedar olmasıyla, mânen binler dille ibadet ve dua ve istiğfar ve tesbihat yapmaya hakikî uhuvvet ve ihlâs ile mazhariyetinizi rahmet-i İlâhiyeden niyaz ediyoruz ve öyle de ümit ediyoruz." (Emirdağ Lâhikası-II)

FaKiR

Meþveret Bþk.

"İ'lem eyyühe'l-aziz! Kelime-i Tevhidin tekrarla zikrine devam etmek, kalbi pek çok şeylerle bağlayan bağları, ipleri kırmak içindir. Ve nefsin tapacak derecede sanem ittihaz ettiği mahbuplardan yüzünü çevirtmektir. Maahaza, zâkir olan zatta bulunan hâsse ve lâtifelerin ayrı ayrı tevhidleri olduğuna işaret olduğu gibi, onların da, onlara münâsip şerikleriyle olan alâkalarını kesmek içindir." (Mesnevî-i Nuriye, Hubab)

FaKiR

Meþveret Bþk.

Eğer talebe ise; her sabah mütemadiyen ismiyle bazen hayaliyle dahi yanımda hazır nazır olur,hissedar olur.

Eğer kardeş ise; Birkaç defa hususi ismiyle ve suretiyle dua ve kazancımda hazır olup hissedar olur. Sonra umum ihvanlar içinde dahil olup, rahmet-i İlahiyeye teslim ediyorum ki, dua vaktinde “ihvetî ve ihvanî” dediğim vakit onların içinde bulunur. Ben bilmezsem rahmet-i İlahiye onları biliyor ve görüyor.

Eğer dost ise; ve feraizi kılar, kebairi terk ederse umumiyeti ihvan itibariyle duamda dahildir.

Bu üç tabaka dahi, beni manevi dua ve kazançlarında dahil etmek şarttır. " (Mektubat, Yirmi Altıncı Mektup)

aksoyy

Yeni Üye
Cevap: Namaz tesbihatları (sesli)

kardeşim bunları nasıl indirecez güzel bi siteye uploadlasaydın ya rapid gibi nerden buluyonuz böle garip upload sitelerini paylaşıma teşekkür edemiyecem yararlı olmadı

Muis

Yeni Üye
Cevap: Namaz tesbihatları (sesli)

Demişsiniz link görebilmek için üye ol. Olduk hiç bişey olduğu site uygulaması çok kötü :S Düzeltmenizi Rica Ederim.

Muis

Yeni Üye
Cevap: NaMAZ TESBIHATI SES DOSYASI FORMATINDA INDIR

Yok düzenlenmemiş kardeşim. Bu ney ya Ülkemiz dini şeylerde çok zayıf Tarkan-Demet Akalın bi şarkı çıkarsa şap şup indiriyoruz her yerden bi ilahi indirmek istesek bi tesbihat indirmek istesek böyle bi ton ızdırap çekiyoruz. İnsanın sinirleri bozuluyor bu ney böyle ya :S

FaKiR

Meþveret Bþk.
Cevap: NaMAZ TESBIHATI SES DOSYASI FORMATINDA INDIR

Yok düzenlenmemiş kardeşim. Bu ney ya Ülkemiz dini şeylerde çok zayıf Tarkan-Demet Akalın bi şarkı çıkarsa şap şup indiriyoruz her yerden bi ilahi indirmek istesek bi tesbihat indirmek istesek böyle bi ton ızdırap çekiyoruz. İnsanın sinirleri bozuluyor bu ney böyle ya :S

Linkler saglam Muis kardesim, mail adresinize gelen aktivasyon linkine tiklayip, uyeliginizi aktiflestirirseniz ekteki dosyalara ulasabilirsiniz.

Selam ve dua ile...