namaz kilmak

Huseyni

Müdavim
Değerli kardeşim Allah niyetinizi makbul buyursun. Tam olarak bulmak istediğiniz nedir ? Namaz sureleri ve dualarını öğrenmek, ezberlemek mi istiyorsunuz ?

Bahtiyar

Active member
Allah muvaffak etsin.
benim size tavsiyem isteğiniz dorultusunda, link ini vereceğim programı indirin. o programda namaz duaları kısmı var okuyan hocayı defalarca dinliye bilirsiniz ve kuran okumayıda o program vesilesiyle öğrenebilirsiniz.siz programı detaylı incelersiniz.
link : Kur'an ?reniyorum ?ndir - Gezginler
programı lurduktan sonra işletim sisteminiz win7 ise bir ayar istiyor kısa yolun üzerine gelin sağ tuşa basın - özellikler' e tıklayın - uyumluluk sekmesine gelin - aşağıdan uyumluluk modunu işaretleyin , xp servis pack 2 yi seçin.
prgayar.png

Bahtiyar

Active member
:) Gençlik rehberini okuyarak başlıyabilirsiniz.küçük sözlerde namaz ınl önemini manası bulabilirsiniz.Yakınızdaki bir risaleinur dershanesinde derslere katılarak sizin gibi imanını kurtarmaya, namazında muvaffak olmaya çalışan arkadaşları bulacaksınız.Onlara hem kuvvet verirsiniz hem onlardan kuvvet alrsınız.Burda olduğu gibi.

basaknz

New member
ya ben namaz kılarken o sesli olarak namazda yapmam gerekeni okusun biraz kolaya kaçtım ama örn: namaza başladım aynı anda ALLAHU EKBER DEDİ MESELA

metinim

Yeni Üye
A dan Z ye İlahi - Ezgi Albümleri İlahi Mp3 Arşivi Dini Mp3 & İlahi sayfanız olsun ve a,dan ve z,re kadar sanatçılarımızın ilahi söyleyen zikirli söyleyenleyenlerin eksık ve noksan olmasın albümlerini verin indirelim linkleriniz kırıkdır dürzetiseniz seviniyim

metinim

Yeni Üye
hz.muhammed,in hayatı 1,2,3,4 açık öğretim düz lisesi soruları ve cevaplarını verin lütfen çalişalım testlerde verin çözelim soruları ve cevaplarıda olsun 2014 ve 2015 yılı