'milletimin imanını selamette görürsem'

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Herşeyin en doğrusunu ALLAH (C.C.)bilir.

Ne mezhepsizliğim ne ahmaklığım ne hadsizliğim ne kafamın karışmışlığı ne kahinliğim ne edepsizliğim ne anlamama problemim nede yahudiye hristiyana benzemişliğim kaldı.Önemlide değil aslında bana isnat ettikleriniz.Bu tartışmayı daha fazla sürdürmenin ne size ne bana bir yararı olmayacağı için çok geç olmadan kendi namıma sonlandırıyorum.
Herşeyi sizin bildiğinizi sizinle mücadele edemeyeceğimi ilmimin sizin seviyenizde olmadığını aslada olamayacağını elinize su dökemeyeceğimi belirterek bu tartışmadan çekiliyorum.Korkuyorum hemde öyle çok korkuyorumki Rabbimin razı olmayacağı beni ağır vebal altına sokacak sözler söylemekten.Söylediysem eğer Rabbimin mağfiretine sığınıyorum.Gazanız mübarek hayırlı olsun. Selametle

Nasıl bir duygu birilerinin size ithamlarda bulunması? Allah'ın sevdiği bir kula ithamlarda bulunsan acaba itham edeni o itham ettiği duruma düşürmez mi?

Kimsenin size hakaret ettiği yakıştırdığı yok, siz kendiniz yaptıklarınızla onlara benzemeye çalışıyorsunuz söylenenler ise size birer nasihat birer uyarı amacında, kardeş kardeşinin hüsnü zannı üzerinedir. Kimse de size sizin bir alime bir sahabeye direk isnad ettikleriniz gibi isnadda bulunmadı.. Surcü lisanda bulunmuşsak mazur görünüz ancak sevdiklerimize dil uzattığınız için birer parça sözlerimize hissiyatımız karışması gayet yerinde olsa gerek..