Kanser tedavisi olan amcam icin dua...

hknco

Well-known member
Es Selamu Aleykum Allah dostlari,

Esbabın sukut ettiği anda tek dayanağım olan Rabbime sığınıp sizlerden hasta olan Zeki amcam için dua istiyorum.

Bu konuda sözde küçük ama gönülde büyük olan dualarıızı esirgemezseniz memnun olurum.
Allah razi olsun.dua ile...
.

FaKiR

Meþveret Bþk.
-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.”

(Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)

Rabbim acil sifalar versin...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Benim vaziyetimi, anladınız ki, sizinkinden çok şiddetli iken, madem böyle bir âyet-i kerime tedavi etti, şifa verdi. Elbette, Kur'ân-ı Hakîmin eczahane-i kudsiyesinde, umum dertlerinize şifa verecek ilâçları vardır. Eğer İmân ile ona müracaat edip ve ibadetle o ilâçları istimal etseniz, belinizde ve başınızdaki o ihtiyarlığın ve gamların ağır yükleri gayet hafifleşecektir.(Hastalar Risalesi)

Rabbim şifa versin..

Garib

Well-known member
Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer Allah'ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: Allah bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

ilahi ZİYA amcanın hastalıgını hakkında hayırlı kıl sabrını ve sukrunu ziyadelestir imanını kuvvetlendir musibetlerde sabreden ve hastalık imtihanının sonucunda ona ve ailesine sevinc ihsan et amin amin amin

yolcu

Active member
Rabbim tüm hastalara şifa nasib etsin insallah. Çok zor bir hastalık. Anacığım da onunla boğuşuyor. Moral destek çok önemli amcanızın için hem dualarınızla hem de moral desteğinizle yanında olun. Tedaviyi aksatmadan yerine getirmek biz kullardan şifası da rabbimden olur inşallah