http://www.sorularlarisale.com sitesi güvenilir mi?

erenysf

Yeni Üye
Üstadlar, "SORULARLA RİSALE SİTESİ", net ortamında istifade ettiğim bir site.

Okurken lügat menüsü ve ayrıca metinlerde fare imlece kelime üzerine getirildiğinde bilinmeyen kelime anlamı belirdiğinden teknik olarak okuma kolaylığı sağlanıyor bu sitede...

Malum son günlerde cemaat(!) söz konusu! Bu sitede KAYNAKLAR menüsünde (Risale-i Nur'u Okuma ve Anlama Teknikleri) Cemil Tokpınar ismini gördüm. Tokpınar'ın twitter hesabına baktım; halen cemaat (F.G) diyor ve dolayısıyla bir kuşku düştü içime...

Sorularla Risale sitesi güvenli mi? Veya tavsiye edeceğiniz bir site var mı?

Huseyni

Müdavim
Değerli kardeşim sorularlarisale sitesi güvenilir bir sitedir. Bahsettiğiniz yazılar neredeyse 10 senedir orda duruyor. Yani Cemil Tokpınarın şu anki halinde değil, hiç böyle mevzular gündeme gelmeden yazdığı şeyler. İstifadeye binaen oraya konmuş.

Alternatif site olarak benim bildiğim erisale.com ve risaleara.com var. Ancak içlerinde en tafsilatlısı sorularlarisale dir. Selam ve dua ile...

erenysf

Yeni Üye
Değerli kardeşim sorularlarisale sitesi güvenilir bir sitedir. Bahsettiğiniz yazılar neredeyse 10 senedir orda duruyor. Yani Cemil Tokpınarın şu anki halinde değil, hiç böyle mevzular gündeme gelmeden yazdığı şeyler. İstifadeye binaen oraya konmuş.

Alternatif site olarak benim bildiğim erisale.com ve risaleara.com var. Ancak içlerinde en tafsilatlısı sorularlarisale dir. Selam ve dua ile...

Teşekkür ederim üstad... Çalışmalarınızda Allah (celle celalühü) her daim kolaylıklar versin size...