Hesabi kapatma

Ukbaa

Well-known member
Ve aleykümselam kardeşim. Hayırdır niye üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsunuz ?
Forumda üyeliğin kapatılması mümkün değil malesef.

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Ve Aleyküm selam ZAHIT Kardesim..

Özel bir kapatma sistemimiz yoktur siteye giris yapmayarak hesabinizi kendiniz kapatmis oluyorsunuz..

Yanliz lutfedersen sunu ögrenmek isteriz seni bu karara iten bir problemmi var.. siteyimi begenmedin yoksa bizlerimi sorun her ne ise yardimci olmaya calisalim insallah...

kardeşlerim nefsimden korkuyorum, maşallah site güzel ama zamanımı çok harcıyorum,beklentilerimi manevi beklentilerimi sanal alemde arıyorum, yanlış yerde aradığımın farkındayım. girmemenin çaresi kapatmaktı ondan sonra bir daha girilmeyecekti ama herşeyin hayırlısı bundan sonrası nefsime kalmış...

vazifem çok ağır, aslında zamanım fazla yok ama iç boşluk var, boşluğu sanal alemle kapatmaya çalışmak beyhude yorulmaktan başka bir şey değil, YORULDUM :(

teblið

Vefasýz
kardeşlerim nefsimden korkuyorum, maşallah site güzel ama zamanımı çok harcıyorum,beklentilerimi manevi beklentilerimi sanal alemde arıyorum, yanlış yerde aradığımın farkındayım. girmemenin çaresi kapatmaktı ondan sonra bir daha girilmeyecekti ama herşeyin hayırlısı bundan sonrası nefsime kalmış...

vazifem çok ağır, aslında zamanım fazla yok ama iç boşluk var, boşluğu sanal alemle kapatmaya çalışmak beyhude yorulmaktan başka bir şey değil, YORULDUM :(

Sizi anlıyorum..Yanlız şu ahir ömrümüzün her alanındada nefsle mücadele içinde geçmiyormu zaten?;Ve zaten bir müslüman Allah yolunda hayırı artıkça ,Nefs 'de okadar insana mussallat olurmuş..Sanal deyip geçmeyelim muhterem kardeşim..Burasıda bizim için bir hizmet bir tebliğ deryası;

Milyonlarca çirkinli,klerin batağı haline gelen bu sanal alemde ,açan bir gonca gül olmak sizin için daha karlı olmaz mı ?

Sizce bu da bir nevi kalemle cihad olmaz mı?

Bence devam ediniz ..sizin gi,bi değerli kardeşlerimizi bize kuvvetttir inşl..

Sizi anlıyorum..Yanlız şu ahir ömrümüzün her alanındada nefsle mücadele içinde geçmiyormu zaten?;Ve zaten bir müslüman Allah yolunda hayırı artıkça ,Nefs 'de okadar insana mussallat olurmuş..Sanal deyip geçmeyelim muhterem kardeşim..Burasıda bizim için bir hizmet bir tebliğ deryası;

Milyonlarca çirkinli,klerin batağı haline gelen bu sanal alemde ,açan bir gonca gül olmak sizin için daha karlı olmaz mı ?

Sizce bu da bir nevi kalemle cihad olmaz mı?

Bence devam ediniz ..sizin gi,bi değerli kardeşlerimizi bize kuvvetttir inşl..

Ah kardeşim emin olun verilen vazifeyi bilseydiniz, kendiniz siteden çıkmam için yardımcı olurdunuz.
bu sitede çiçekler yetiştirecek yeterli sayıda arkadaş mevcut olduğunu düşünüyorum, bana ihtiyac duyulmayacaktır ki, benim, kardeşlerime, aktarabilecek kadar bilgiye ve donanıma sahip değilim maalesef...