Hasta kızım Duygu için bir milyar "YA RAUF YA ŞAFİİ" c.c. Tesbihi ALLAH Rızası ve ALLAH Aşkı için

Cevap: Hasta kızım Duygu için bir milyar "YA RAUF YA ŞAFİİ" c.c. Tesbihi ALLAH Rızası ve ALLAH Aşk

sayfa 1:
Kırık Testi = 200
Hüseyni= 100
akna= 200
Âişe= 1.000
heysem= 500
topraktoprak= 200
hubbuuhra= 100
memluk= 5.000

2. Sayfa:
sonbaharcı= 700
_vatan_ = 8.000
TeFaNi= 2.000
tebliğ= 2.500
ahayir= 2.500
TeFaNi = 2.000
ABDULLAH = 1.500
fütüvvet= 100

3. sayfadan:
TeFaNi= 900
VUSLAT= 500
Nikap = 30
Tebliğ= 1.000

4.sayfa:
önemlisoru= 100
TeFaNi= 6.000
Âişe= 1.370
TeFaNi= 3.000
AMİNE= 100

5.sayfa:
müdavim= 1.000
tebliğ= 10.000
nimet06= 200
Zuhr= 1.000
TUVRES= 500
mübtela= 100

6.sayfa:
Amine= 500
Vuslat= 1.000
Selsebil= 10.100
TeFaNi= 7.200
Vuslat= 1.000
Ben= 22.300

Toplam: 94.500 OLDU. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

bizar

Well-known member
Cevap: Hasta kızım Duygu için bir milyar "YA RAUF YA ŞAFİİ" c.c. Tesbihi ALLAH Rızası ve ALLAH Aşk

100 ben alıyım.Allah acil şifalar versin ..

Değerli kardeşlerim bu duyuruyu sayfanızda yaptığım an, bir ana yüreğinin yangınlarıyla
google'dan araştırma yapmıştım başka tesbihatta yardım edecek bir site var mı diye.
Derken bulduğum o sitede aynı anda duyuruyu yaptım.
Orada okunanların toplamı 24.200
risaleforum.net ise 96.000 toplamda 120.200 adet oldu.
Hiç birinizi çok fazla yormak istemediğim için böyle yaptım.
Ancak risaleforum.netteki sayı ile destek veren dğer sitenin sayıları karışmasın diye izninizle yine buradaki kalan sayı üzerine devam edelim
ALLAH'ın izniyle.
96.000

ALLAH HEPİNİZDEN SINIRSIZ KERE RAZI OLSUN

Duaya muhtaç

Yeni Üye
Cevap: Hasta kızım Duygu için bir milyar "YA RAUF YA ŞAFİİ" c.c. Tesbihi ALLAH Rızası

akşam yine nöbet geçiren 18 yaşındaki hasta kızımız duygu için çok acil dualarınıza ihtiyacımız var. Her kim yavrum için dua ediyor ise allah o kişinin her iki cihanında güzellik, sağlık, bolluk ve her işinde kolaylık versin. Her ne muradı varsa versin, her ne sıkıntısı varsa gidersin inşaallah. Allah razı olsun tüm dua edenlerden.
bir milyar çekilmesi gereken "ya rauf ya şafii" (allah'ın bu ismini) birlikte söyleyerek tesbih çekip kızım duygu'nun şifaya kavuşması için can-ı gönülden dua etmenizi allah rızası için hepinizden rica ediyorum. Lütfen kaç tane çekerseniz buraya cevapla kısmıyla yazar mısınız?
kızım istanbul'da özel bir üniversitede tam burslu okuyor. Yarın ise çok önemli dersinden finali var. Eğer sınava giremezse burs hakkını kaybettiği giibi de sınıfta kalacak ve eğer kalırsa biz onu okutmakta çok zorlanırız. Bir yandan sağlığı, diğer yandan okulu kızım için çok önemli.
Hepinizden dua birliğini rabbimin izniyle davet ediyorum.
Allah hepinizden sınırsız kere razı olsun. Bu siteyi kuran kardeşimizden de rabbim sınırsız kere razı olsun.
çok rica ediyorum konu çok acildir.
ınşâallah allahcc sıfa verir allah yardımcınız olsun ınşâallah ben de bol bol dua edecegım sızde dua edin ınşâallah