Hanım Hanıma Bölümü Açılmıştır

ebrar172

Well-known member
yapma ebrar kardeşim
öyle bir bölüm olsa
alt başlıklar ne olacak
arabalar ve futbol mu :)

neden hanım hanıma bölümünde alt başlıklar hanımların ilgisini çeken hobiler vs. ise onlarında alt başlıklarında arabalar ve futbol bölümlerinin bulunması gayet doğal olur...
genele açık soramadıkları dini mevzuları sorabilecekleri kendi aralarında konuşacakları bir bölüm...

akna

Well-known member
estağfirullah
konuşulmasın demedim zaten

pembe dizilerden bahsedilmiyor elhamdülillah
ama bayanların mahremiyeti ve uğraşları daha çoktur
Risale-i Nur dairesindeki bayan hizmetlerinden tutunda
diyet programlarına kadar bir çok seçeneğimiz var bizim :)

sağolsun ebrar kardeş adil ve mantıklı bir öneri sunmuş
ama o bölüm açılsada tutmaz
pek ihtimal vermiyorum :dft008:

NeCoLaS

Member
neden hanım hanıma bölümünde alt başlıklar hanımların ilgisini çeken hobiler vs. ise onlarında alt başlıklarında arabalar ve futbol bölümlerinin bulunması gayet doğal olur...
genele açık soramadıkları dini mevzuları sorabilecekleri kendi aralarında konuşacakları bir bölüm...

Aranızda yeniyim.. Bizlere söz düşmez.. Ama yaşadığım bir hadiseyi sizlere aktarayım..

İsmini vermenin reklam olmasından korktugum, maalesef 'sol zihniyetli' bir sitede çok zor şartlar altında ''Dini Unsurlar'' diye bir bölümde yöneticilik yaptım.. (Risale-Hocaefendi-Cemaat) konularını bırakın kelimeleri dahi geçmeyecek şekilde kuralları olan bir sitede kendimce elimden geldiği kadar Dinimizi aksettirmeye çalıştım..

O sitede yaş ortalaması 14-17 arasında oldugu için insanlar utandıkları soruları hatta ailesine bile soramadığı soruları özel mesaj yoluyla bizlere soruyorlardı..

Güzel bir ortam oluşmuştu ki, maalesef Hocaefendiyi savunduğum için Sınırsız banladılar. Velasılkelam;

Erkeklere özel bir bölüm şayet yoksa yapılmalı ve üstünde gerçekten durulmalı.. İnternet dünyası genç kaynıyor.. En güzel şekilde kırmadan dökmeden sorulara ve ihtiyaçlara cevap verilecek bir ortam fayda sağlayacaktır kanaatimce..

Bundan sonra kabul buyurusanız inşallah buralardayım..

Karşı tarafa bişey anlatmayı denedik ama yüzümüze gözümüze bulaştırdık.. Anladım ki benim yetişmem lazım.. Sizlerin engin bilgilerine ve sitenizin geniş içeriğine kendimi kaptırıp yetişmek istiyorum..

Saygılarımı sunarım..

rabiya

Active member
hanim hanima bölümü benimki neden acilmiyor acaba lütfen yardim acaba benim kayd etilerim olmadimi cvp bkl yom selam ve dua ile...