Haftalik Sekine Hatmi

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Es Selamu Aleykum muhterem kardesler;

Aslı vahye dayanan yüksek, sırlı, tılsımlı, feyizli ve kuvvetli duâlardan birisi de sekinedir Hazret-i Cebrail Aleyhisselâm Peygamber Efendimizin (asm) huzurunda bir sayfa indiriyor Allah’ın altı ismi yazılı bulunan bu esrarlı ve tılsımlı duâ sayfası, Hazret-i Ali’ye (ra) tebliğ ediliyor Hazret-i Ali (ra), bu hâdiseyi şöyle anlatıyor: “Ben Cebrail’i gökkuşağı gibi semayı kuşatmış olarak gördüm Sesini işittim Sayfayı ondan aldım Sayfada Allah’ın Ferd, Hayy, Kayyum, Hakem, Adl ve Kuddûs isimlerini yazılı buldum” diyerek Ustad hz sekine duasinin onemini belirtiyor.Her kişinin az da olsa, en azından haftada bir defa okumasi gereken onemli bir duadir.

Bu nedenle haftalik sekine hatmi duzenlenecektir. Katilmak isteyen kardeslerin her hafta kac adet sekine hatmi okuyacaklarini bildirmeleri yeterlidir.

attachment.php

Her bir sekine duasi asagida gordugunuz fotografta bulunan bolumun 19 defa okunmasindan ibarettir.

sekineua1.jpg

Alınan sekineler pazartesi gününden itibaren diğer pazartesine kadar okunacak ve bu her hafta, bu şekil devam edecektir...

Selam ve dua ile...
selam1414......1-Adet.
Abdullah ......... 1-.Adet.

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Selamün Aleyküm Degerli Kardeslerim
21 kasim 28 kasim arasi okunacak sekine hatmine Katilimlarinizi bekliyoruz insallah..

Abdullah 1 Adet

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Selamün Aleyküm Degerli Kardeslerim
21 kasim 28 kasim arasi okunacak
sekine hatmine
Katilimlarinizi bekliyoruz insallah..

Abdullah ....1 Adet

Selam1414......1-Adet.