Haftalik Sekine Hatmi

YILDIZNAME

Well-known member
sa sekine zaten 19 defa okunur hepimizinki de 19 yapınca kafam karıştı şimdi ben 1 tane almıştım 1 kez mi okuyacağım 19 defa mı açıklar mısınız en son bitiş tarihini de yazar mısınız Allah razı olsun

hubbuuhra

Well-known member
QUOTE=YILDIZNAME;211641]sa sekine zaten 19 defa okunur hepimizinki de 19 yapınca kafam karıştı şimdi ben 1 tane almıştım 1 kez mi okuyacağım 19 defa mı açıklar mısınız en son bitiş tarihini de yazar mısınız Allah razı olsun[/QUOTE]

kaç tane aldıysanız o kadar okuyacaksınız mesela ben 5 tane aldım 5 defa okudum hepimizinki 19 yapacak bu bir hatim daha fazla olursa 2. hatime geçilir

memluk

Hatim Sorumlusu
28v92pz.jpg

2uo51ee.jpg

memluk

Hatim Sorumlusu
bn de sekine duasini katilmak istiyorum ama toplam kac tane alabilirim bu hatim bitmisse acaba nerden alabilirim bilgi veriirmisiniz..

bu hatim devamlı olarak tekrarlanan bir hatim sekinenin okunuşunu mutlaka biliyorsunuzdur ama yinede bilgimizi tazelemek adına yazalım.

Sekine Duası'nın hemen başında on (10) kez yazılan, "Allahu Ekber" ler bir kez okunduktan sonra, diğer dualar baştan sona on dokuz (19) kez tekrar edilir.

bu şekilde kaç tane okuyablirsiniz siz karar verin rabiya kardeş .
Allah razı olsun.