forumdaki değişiklikleri eleştiriyorum.......

uður1

Well-known member
s.a. forumdaki sinir bozucu gereksiz değişiklikleri protesto ediyorum eleştiriyorum sitem ediyorum.hiç gerek yoktu çünki hiçbirine yararı yok zaten kullanıcı kontrol paneli gözükmüyor ben ordan bakamıyorum ayarlarıma.birde foruma girine giriş için teşekkür ederiz yazıyor oraya ALLAH MÜSLÜMANLARIN YARDIMCISI OLSUN YAZILABİLİR YANİKİ YAHU BİZ BUNLARA HİÇ GEREK OLMADIĞINIDA VURGULUYORUZ.İNŞ. ESKİ HALİNE GELİR GETİRİLİR..........SELAMETLE.....

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
s.a. forumdaki sinir bozucu gereksiz değişiklikleri protesto ediyorum eleştiriyorum sitem ediyorum.hiç gerek yoktu çünki hiçbirine yararı yok zaten kullanıcı kontrol paneli gözükmüyor ben ordan bakamıyorum ayarlarıma.birde foruma girine giriş için teşekkür ederiz yazıyor oraya ALLAH MÜSLÜMANLARIN YARDIMCISI OLSUN YAZILABİLİR YANİKİ YAHU BİZ BUNLARA HİÇ GEREK OLMADIĞINIDA VURGULUYORUZ.İNŞ. ESKİ HALİNE GELİR GETİRİLİR..........SELAMETLE.....

ve aleykumselam

zati sinir siz olmasanız şaşardım. Kendi eksiklerinizi bize mal etmenize gerek yok. Sayfanızı yenilersenize kontrol panelinizin varlığını görürsünüz. Kontrol paneli adresi sabittir tıklayınız : http://www.risaleforum.net/usercp.php

uður1

Well-known member
Ama hocam nİye geÇ gelİyor oraya eskİden İyİydİ.nİye deĞİŞtİrİldİ bİzİ sİnİrlendİrmek İÇİn mİ sİnİr etmek İÇİnmİ kasitli mi yapiliyorkİ bunlar dİĞer vbulettİnlerde bÖyle deĞİl bu forumdakİ gİbİ.....yanİkİ bence bazi ayarlari forumun eskİ halİne getİrİlsİn daha gÜzeldİ ÇÜnkİ hatta ayarlardan herkes İstedİĞİ Şekİlde ayarlasin bunlari ...

Sayin admİn sİze rİca edİyorum ben.bunu sadece.bİrde Çok fazla teŞekkÜr edİyor forum bİze bende onu garİpsİyorum yahu forum bana nİye durduk yerde teŞekkÜr edİyor dİye...o kisma Allah razi olsun İnŞ. Sİzden sayin Üye dİye daha cİddİ olarak yazilar yazilabİlİr...bence...selametle ve dua İle.en derİn saygilarimla...vesselam.......

uður1

Well-known member
Dere geÇerken bence at BEYGİR deĞİŞtİrİlmez...........ATASÖZÜ ANONİM.......DİR........Aklima hemen konuyla İlgİlİ de bİr atasÖzÜ geldİ dere geÇerken at deĞİŞtİrİlmez dİyerekten mesela tam dereyİ geÇecekken ati beygİrİ deĞİŞtİrmeye kalkiŞirsak o zaman mazAllah hafİzanAllah Allah korusun dereye dÜŞÜp boĞulabİlİrİz.....heyt be nasil aÇikladim ama.............SELAMETLE VE DUA İLE.SELAMÜN ALEYKÜM.EN DERİN SAYGILARIMLA..........VESSELAM............

nurul reþha

Well-known member
Bu başlık altına konuyu yazmakla iyi mi ettim kötümü bilemiyorum.Niyetim tatsızlık çıkarmak değil.Sadece doğru bilgi edinerek forumu daha aktif kullanmak.Eskiden aşağıda görünen kısım üstte idi.Şu an için Yeni mesajlar adında oluşturulmuş kısımdan bu takiP ediliyor yanılmıyorsam.Ancak dileyen bu kısmı eskiden olduğu gibi kullanabilir mi ?Yani Forum kısmına tıklandığında üstte bu kısım olmak kaydı ile.

Ekli dosyayı görüntüle 1445

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Bu başlık altına konuyu yazmakla iyi mi ettim kötümü bilemiyorum.Niyetim tatsızlık çıkarmak değil.Sadece doğru bilgi edinerek forumu daha aktif kullanmak.Eskiden aşağıda görünen kısım üstte idi.Şu an için Yeni mesajlar adında oluşturulmuş kısımdan bu takiP ediliyor yanılmıyorsam.Ancak dileyen bu kısmı eskiden olduğu gibi kullanabilir mi ?Yani Forum kısmına tıklandığında üstte bu kısım olmak kaydı ile.

Ekli dosyayı görüntüle 1445

Değerli nurul reşha;

Kullanıcıların bir kısmına farklı bir kısmına ise farklı bir düzenleme de maalesef bulunamıyoruz. Bu değişikliğin nedeni ise forumdaki bölümlerin bu son mesajlar gibi özellikden daha öne çıkması içindir..