Foruma Yeni Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Forumun sağlıklı işlemesi açısından kuralları hatırlatmakta yarar olduğunu düşünerek bütün kardeşlerin kurallara uymalarını okumalarını önemle rica ederiz.

1-Forum Anasayfasında gördüğünüz "Arama" veya
"Arama"kısmından açacağımız konuyla ilgili daha önce konular açılıp açılmadığını araştırmalıyız.

2- Açacağımız konunun mutlaka konuyla alakalı bir bölüme açılması gerekmektedir.

3- Konu Başlığı kısmına mutlaka soracağımız veya sunacağımız konu içeriğiyle ilgili bir başlık açılması gerekmektedir.

4-Konuda link varsa linkleri kontrol edin

5-Konuyu kendisini ilgilendiren bölüme açın

6-süperr mutlaka denee ????? !!!!!! vb. türde baslik acmayin

7-Teşekkür etmek istediğinizde lütfen Teşekkür Butonunu kullanın. Bravo , mükemmel , süpersin abi vb. ifadelerle gereksiz mesajlar atmayalım.

8-
Mesajlar hakkındaki olumsuzlukları forum moderatörlerine mail veya Rapor
report.gif
yoluyla iletin ve lütfen moderatörlere düzeni sağlama konusunda yardımcı olun.

9-Forumda hack amaçlı veya zararlı kodlar içeren yazılımlar serial vermek kesinlikle yasaktır.

10- Forumdaki cift acilmis konular ya silinir ya cöpe tasinir yada birlestirilir.

Tevhid Forum yönetimi
Selam ve Dua ile....

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Allah razi olsun mubareklerim birde ben guncelmis olayim :) ve biraz daha dikkatli olalim insallah konu acmada, konu topla birlestir sil tasi derken kimseye ariyacak, konulari okuyacak pek vakit olmuyor malesef hele benim gibi tembel bir yonetici olunca :M:

ebrar172

Well-known member
Allah razi olsun mubareklerim birde ben gunlemis olayim :) ve biraz daha dikkatli olalim insallah konu acmada, konu topla birlestir sil tasi derken kimseye ariyacak, konulari okuyacak pek vakit olmuyor malesef hele benim gibi tembel bir yonetici olunca :M:

kimmiş tembel...:H:
sizi esefle kınıyorum Ahsen bizim adminlerimize kimse tembel diyemez , diyebilemez...
icon10.gif

rabiya

Active member
selamün aleyküm lütfen yardim edin yeni üyeyim foruma actigim kunulari nerden görebilirim form nasil kulanilir cüz almak icin nerden alabilirim cvp bkl

Ukbaa

Well-known member
Kardeşler Sizin Köşeniz bölümü üyelerin kendi yazdıkları şiir, hikaye, deneme, makale vs.. yada çizdikleri, çektikleri resimler gibi özgün paylaşımlar için açılmış bir bölüm. Lütfen paylaşımlarımızı uygun kategorilere açmaya dikkat edelim.

Hayırlı günler...

_vatan_

Well-known member
ukbaa abi bismillah hoşuma giden bi konuyu paylaşıyım dedim herhal yanlış yerde paylaştım ama hz.isa (as)döneminde geçtiği için orada paylaştım...umarım bu uyarı bana değildir......