Foruma Resim Eklemek !

bardak

Well-known member
Cevap: Resim ekleyemiyorum

Tembelliğimden bi türlü bu probleme cevap yazamadım dı...

Evet arkadaşlar resim eklemek hiçte öyle zor bişey değil...Hemen anlayıp yapacağınıza eminim..(Bu da bir psikolojik baskı türüdür bi daha sormasınlar diye ama sizler istediğiniz kadar sorun bizde defaatle anlatırız inşaallah.)

Eğer resmi başka bir siteden ekliyecek iseniz kopyala yapıştır yapmanız yeterli olacaktır...Ama yok ben bilgisayarımdan resim eklemek istiyorum diyorsanız bunun içinde upload yapmanız yeterli olacaktır...

Upload da ne demek nasıl yapılır derseniz hemen onuda anlatalım dilimiz döndüğünce elimiz yazdığınca...

bu adrese tıklayın...

Çıkan ekranda Brawse yazan yeri tıkla(hemen sağda) ordan açılan ekrandan bilgisayarın da olan bi resmi seçiyorsun...Aç diyince resmi oraya atmş oluyor ama sen göremezsin tabiki...Ordaki start uploadı tıklıyorsun...Sonra bir dk bekle..sol tarafta eklediğin resmi küçük halde göreceksin...üstüne tıkla...çıkan ekranda tekrar resmi göreceksin bir daha üstüne tıkla...Tekrar resmini görecen şimdi...Görünen resmi kopyala yap buraya yapıştır olacaktır hemencik....:)

Uzun şekilde anlatmış olsamda toplam 2 dakikanı ancak alır...

Daha önce nimet06 kardeşime anlatmıştım ordan copy yaptım...İnşaallah sizlerede sebeplenmek nasip olur...
Kolay gelsin arkadaşlar...

0804220348591obomanob.jpg

ebrar172

Well-known member

flowerphase290.jpg

sadece aşagıdaki resmi kopyaladım deneme mahiyetinde ama bir sorun yok ...
ikincigurbet tekrar deneyin...:)

ebrar172

Well-known member

forumdan kopyalama yapabilmek için
belirli bir mesaj sayısına ulaşmış olmak gerekiyor,
sebeb bu olabilir....

Merih

Well-known member

herhangi bir sorun yok arkadaşın zaten yeterince mesajı var kopyala yapıştır yeni üyeleri kapsıyan bişi

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

kopyala yapıyorum ama yapıştır olmuyor:( bir yerde hata yapıyorum sanırım

kopyala yapistir yapmanizi pek tavsiye etmem ya kopyalama yaptiginiz yerin reklami cikar yada bir sure sonra link ölür,ama ben ilaha kopyala yapistir yapacam diyorsaniz ve bu olmuyorsa mesaj panalendeki su
switchmode.gif
kucuk ve buyuk A yazilan yerden duzenleme yaparak yapistir yapabilirsiniz

nurcu_63

Yeni Üye
bende soru sormak istiyorum.

:037:esselamu aleyküm kardeşler sizinle tanışmak istiyorum.konu nasıl açabilirim bana cevap yazzarsanız çok sevinirim a.e.o