Fatiha Kampanyası

FaKiR

Meþveret Bþk.
Selamun Aleykum kardeslerim
Peygamber Efendimizin(S.A.V) Ruhu için ve bütün Al ve Ashabının ve Bütün ahirete göçmüş ehl-i imanın, Ustadimiz icin,
yakınlarımızın ve ailemizin Şüheda ve Ulemanın ve Bütün Enbiya ve Evliyaların ruhları için Fahita okuyalım.

Allah kabul etsin...
El-Fatiha...
100 adet=Fezapilotu
100 =Ahsen
200=Nurum_nur
100=Urayba
100=çigdem
.
.
.
.

normal_cicek-12.jpg

Gül-i İkra

Well-known member
mihrimah kardeşim Allah razı olsun.. Sadece isminiz listede bulunmaz.. 1 olsun 1000 olsun yazarsanız listeye ekleriz inş. Allah razı olsun.. (niyetimiz okumak inş.)
:)

mihrimah

Well-known member
Allah razı olsun kardeş güzel bir kampanya diyelim aslında böyle isimlendirmek çok doğru değil ama neyse...
Daha önce de benzeri kampanyalar vardı ben ve bazı arkadaşlar adet eklediğimizde teşekkür aldık nefsim adına bundan korktum. Daha doğru riya olur endişesinden ötürü sayı vermiyorum. Şayet buna binaen ismim olmayacaksa tarafımdan sıkıntı yok..selam ve dua ile...

Gül-i İkra

Well-known member
Önemli olan nedir kardeşim.. Allah'ın rızası.. Burada insanı aşka şevke getirmek de birinci görev olmalı.. Hizmet heryerde.. örnek verecek olursam sayılar artarsa diğer kardeşlerimiz azime geleceklerdir.. Pasif değil Aktiflik olacaktır inş.. Rabbim razı olsun.. Selam ve Dua ile kardeşim...

mihrimah

Well-known member
Önemli olan nedir kardeşim.. Allah'ın rızası.. Burada insanı aşka şevke getirmek de birinci görev olmalı.. Hizmet heryerde.. örnek verecek olursam sayılar artarsa diğer kardeşlerimiz azime geleceklerdir.. Pasif değil Aktiflik olacaktır inş.. Rabbim razı olsun.. Selam ve Dua ile kardeşim...

dediğim gibi güzel bir konu kardeş ben nefsim adına söyledim size katılıyorum inş.:) Siz anka kuşusunuz laşeye tenezzül etmezsiniz be kendimden korktuğumdan ötürü adet vermek istemedim. Bu nokta biraz ince detaya girmek istemiyorum ama sizi destekliyorum sonuna kadar...