en ürkütücü kelime sizce hangisi?

en ürkütücü kelime sizce hangisi?

• cehennem

Kullanılan: 32 31.1%
  • azrail

Kullanılan: 5 4.9%
  • yalan

Kullanılan: 13 12.6%
  • seytan

Kullanılan: 8 7.8%
  • kufur

Kullanılan: 32 31.1%
  • olum

Kullanılan: 6 5.8%
  • diger

Kullanılan: 7 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    103
bence yalnızlık.uzun süre yalnız kalan tembelleşır tembellesen hayatı tınmaz hiçbirşeyden korkusu kalmaz hiçbirşeyden korkusu olmayan ölumden de korkmaz şeytana uyar ve sonu cehennemlıktır.bi yalnızlık insanın basına neler getırdı.yalnız bahsettıgım sadece fızıksel yalnızlık degıl insanın ruhunuda yalnız hıssetmesi

nimet06

Well-known member
cehennem,yalan,küfür tabiki hepsi birbirine bağlantılı aslında.
ALLAH(cc) Yardımcımız olsun cümlemizin.AMİN.

yalan ve şeytan her ikiside ayrılmaz parçalar insan bi kez yalan söylemeye alıştımı zaten şeytan ondan ayrılmaz yalan söylemeyede şeytan vesile değilmidir zaten allah hepimizi korusun

Elif_Gibi

Well-known member
yalan ve şeytan her ikiside ayrılmaz parçalar insan bi kez yalan söylemeye alıştımı zaten şeytan ondan ayrılmaz yalan söylemeyede şeytan vesile değilmidir zaten allah hepimizi korusun

doğru söylüyrsun kardeşim...

ben yalan söyleyen insandan her türlü kötülüğü bekliyorum...sıkışınca yalan söyleyen insanın herşeyi yapabiliceni düşünüyorum nedense.biraz abartıyorum galiba ama Allah cümlemizi bu kötü huydan muhafaza etsin :048:

zehraslm

Well-known member
Yalan ve lanet kelimesinden nefret ederim ve asla yalanda söylemem birşey konuşurken lanet kelimesini kullanmam. Kullanan insanlardan negatif elektrik almaya başlarim ve direk uyaririm. Bu konuda çokkkk katiyim malesef

Niçün

Member
Ben yalan diyorum ama başkasının yalanı değil, benim söylediğim doğru bir söze başkasının bilmeden etmeden ''Bu yalandır!'' demesi veya deme ihtimali beni korkutur ve çıldırtır.

F

forumdayim

Misafir
beni en cok rahatsiz eden kelimelerden biri , insanlarin yaptiklarina yaratma kelimesinin kullanilmasidir...