Dua Denilince Aklınıza İlk Hangi Dua yada Süre Gelir?

insanFakiri

Well-known member
benim aklıma Rabbe yalvarış ve yakarışlar gelir ve risale-i nurlarda geçen bir bölüm geliyor, sizinlede paylaşmak isterim;"dua eden adam anlar ki birisi var,onun hatırat-ı kalbini işitir, herşeye eli yetişir, herbir arzusunu yerine getirebilir..aczine merhamet eder, fakrına medet eder."
24501_106157389410474_100000486417425_163696_5534605_n.jpg

uður1

Well-known member
Dua deyince aklıma yarabbimiz bize kaldıramayacağımız yükleri yükleme yükletme ya rabbimiz bütün ümitler sana bağlıdır ümitsizliğe düşürme bizi ümit ver hepimize umut ver hepimize.fazlından fazla fazla ver bize ey rabbimiz.ümitsizliğe düşürme bizi rabbimiz bize yardım et.kafirler guruhuna karşı bize savunma gücü ver ey rabbimiz.amin ecmain inş.....yasin suresi geliyor aklıma hocam.....selametle........ve dua ile.saygılarımla.......

Hüzün Rüzgarý

Well-known member
Dua deyince aklıma yarabbimiz bize kaldıramayacağımız yükleri yükleme yükletme ya rabbimiz bütün ümitler sana bağlıdır ümitsizliğe düşürme bizi ümit ver hepimize umut ver hepimize.fazlından fazla fazla ver bize ey rabbimiz.ümitsizliğe düşürme bizi rabbimiz bize yardım et.kafirler guruhuna karşı bize savunma gücü ver ey rabbimiz.amin ecmain inş.....yasin suresi geliyor aklıma hocam.....selametle........ve dua ile.saygılarımla.......

Anlamlı bir dua Maşaallah kardeşim.. Amin diyelim duana bizde... Dua ile...