Cuma-i Şeriflerimiz Mübarek olsun...

آسْمَانْ رَشْكْ بُرَدْ بَهَرْ زَمِينْ كِه دَارَدْ
يَكْ دُوكَسْ يَك دُو نَفَسْ بَهْرِ خُدَابَرْ نُشِينَنْدْ

Yâni: Semâvât zemine gıpta eder ki; zeminde hâlisan-lillâh sohbet ve zikir ve tefekkür için, bir-iki adam, bir-iki nefes, yâni bir-iki dakika beraber otururlar; kendi Sânî'-i Zülcelâlinin çok güzel âsâr-ı rahmetini ve çok hikmetli süslü eser-i san'atını birbirine göstererek Sâni'lerini sevip sevdirirler, düşünüp düşündürürler. (BARLA LAHİKASI,260)
Cuma'nızı tebrik ve tes'id eder; hayırlara ve ittihad-ı İslam'a vesile olacak ibadetlerle hitama ermesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ederim.. Selam ve Dualar ile...MNA

ARİF

Well-known member
cümleten hayırlı cumalar arkadaşlar....dua ile.... :021:

sınavlar var malum:026::013::036:;)
rabbim şu mübarek gün ve saatler hürmetine kardeşlerin sınavlarında ve bizlere ahiret sınavında yar ve yardımcımız ol ancak sana güvenip sana dayanıyoruz ve senden yardım dileniyoruz sen çok yüce ve kullarına karşı çok merhametlisin.dualarımızı tüm eksik ve noksanlarıyla kabullerin en güzeliyle kabul buyur. amin...

Allah yardımcımız olsun.. EVet, inşallah, bizim de bu dönem ki son final var iki saat sonra... Hayırlısına erişmemiz niyetiyle ve gayesiyle ve hayırlı hizmetlere vesile olacak neticeler icin dualarınızı istiyor ve dua ediyorum..
Malum: '' Müminin mümine en büyük yardımı DUA iledir'' ( BEDİÜZZAMAN) hem ''DUA'miz olmazsa ne ehemmiyetimiz var?''

Allah yardımcımız olsun.. EVet, inşallah, bizim de bu dönem ki son final var iki saat sonra... Hayırlısına erişmemiz niyetiyle ve gayesiyle ve hayırlı hizmetlere vesile olacak neticeler icin dualarınızı istiyor ve dua ediyorum.. DUALARLA
Malum: '' Müminin mümine en büyük yardımı DUA iledir'' ( BEDİÜZZAMAN) hem ''DUA'miz olmazsa ne ehemmiyetimiz var?''

EyNefis!

Member
rabbim şu mübarek gün ve saatler hürmetine kardeşlerin sınavlarında ve bizlere ahiret sınavında yar ve yardımcımız ol ancak sana güvenip sana dayanıyoruz ve senden yardım dileniyoruz sen çok yüce ve kullarına karşı çok merhametlisin.dualarımızı tüm eksik ve noksanlarıyla kabullerin en güzeliyle kabul buyur. amin...

Eyvallah Kardelşim.. Binlerce kez aminn aminn aminn..:006:

Leyli_Efruz

Well-known member
cumaqj1.jpg

Leyli_Efruz

Well-known member
Cumalarda açan bir Gül’e aşık olsam,
Salavat olarak kalplere saçılan…

Cumalarda açan bir Lâle’ye aşık olsam,
Kur’an-ı Kerim olarak gönüllere ulaşan…
Cumalarda açan Gül’deki gözyaşı ben olsam,
Yaşlarımla Nurlu Güllere kavuşan…
Cumamız mübarek, hayırlı ve hayırlara vesile olsun İnşaallah..

Tövbekar1

Well-known member
Bütün dualara amin... Mübarek cumamizin yüzü suyu hürmetine rabbim kimin neye ihyacivarsa onu bahşetsin akşam ezani okunmadan inşallah.... (amin)