Bugün Nerede Olmak İsterdin?

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Esselamü Aleyküm Kardeşim,

Size bir kardeşiniz olarak şunu demek istiyorum;

Eklediğiniz yazıların birçoğu alıntı olmasına rağmen ben yazdım demeniz sakıncalıdır.Geçen ki paylaşımınızda altında yazarın adı yazmasına rağmen ben yazdım demenize de şaşırdım.

Bu bir yerde hak'tır.Asıl haklardır hatta !..Emek var ortada ve o emeğin sahibinin hakkına ortaklıkta hak iddia etmektir.

İkincisi; eklediğiniz paylaşımların özellikle ortak paydası " depresif,hüzün,mecazi aşklar ve yönelik yazılar,keder,elem vs."

Hepimiz elhamdülillah müslümanız.Fakat bu hüzüne olan düşkünlük müslümanın rotasını şaşırtır.Çünkü hüzün içine çok düşmek de gaflete götürür.Zira meşguliyeti bu yöne çevirir kalp ve asıl vazifelerini küçümsetir.Bencilliğe gider sonu vesselam...

Üçüncüsü; burda hepimizin bazen sorunları olur oluyor da eyvallah !..Kardeşler arasında hep sorun olur ama yeri geldiğinde zahiri görevi ayrı gözüken parmaklar aynı amaç için bir yumruk olmayı da bilir ve bilmeli de..

Bu açıdan hak ararken yapılan suçlamalar haddi aşmamalı şahsi kanaatim bu yöndedir.Rabbim cümlemize O'nun tarafından baktırmayı nasib eylesin.

Amin..

uður1

Well-known member
kardeşim bende bu konu için üye oldum zaten insanfakiri bu konuda haklı idi anladımki haklı olanların burda yeri yok:(

bu husustan insan fakiri banlanmamış ki sayın üye başka sebepleri varmış banlanmasının bu konuyla hiçbir alakası yok yaniki konunun.lütfen yanlış anlamayalım yanlışların doğrusunu zaten biz söylüyoruz.selametle ve dua ile.en derin saygılarımla.vesselam......