arkadaşlar bildiğiniz dindar bi psikolog varmı

aemin

New member
yetişkin için

ayrica risale bana da yardımcı oluyor ama insanin bazen alanında uzman birinden tavsiye ihtiyacı var nurlari tam anlayabilseydim belki ihtiyacım olmazdı

LamElif1

Well-known member
alanında uzman kişilerin tedavi yöntemleri %90 ilaç kullandırmak ile oluyor kardeşim, psikolojik ilaçların da etki ve yan etkileri malum..

aemin

New member
Ben zaten biliyorum ecz ogrencisiyim tipa psikolojiye uzak biri degilim benim durumum ilaclik degil zaten sadece bildiginiz biri varmi onu ogrenmek istedim...

nurul reþha

Well-known member
Kardeş Nevzat Tarhan ve Mustafa Ulusoy(üstüne tanımam) alanında uzman kişiler.
Ayrıca Mustafa Ulusoyun;
Bana Giderken Bir şey Söyle,(*)
Yakınlık,
Dünyanın Üç Yüzü.
adlı kitaplarını tavsiye edıyor kendinizden ve hayattan bulabileceğiniz çok şey olur diye düşünüyorum.Özellikle *Bana Giderken Bir Şey Söyle adlı kitapta Mustafa Ulusoy terapilerini anlatıyor.
Kitap içeriğindeki anlatımlarını Risale-i Nurlardan alıntılarla destekleyip hayata bakışımıza yeni bir anlam yüklüyor.
Birde Dost Tv de Huzur Psikolojik Danışmanlık Merkezinin tavsiye edildiğini biliyorum.Eğer Ankara'da iseniz Hatice Dilek Öztürk' e gitmenizi tavsiye edebiliri​m.

mihrimah

Well-known member
Evet yakınlık isimli kitap gerçekten çok güzel. Özellikle Hz. İbrahim'in tevekkül ve teslimyetini yakınlık isimli kitaptan okuyana kadar anlayamamışım dedim kendi kendime.
Psikolog arayan kardeşimiz eğer bayan ise; Yasemin Yalçın Aktosun da olabilir. Yakın arkadaşımın ablasıdır kendisi ve dalında çok iyidir.
Hatta kardeşi de çocuk psikoloğudur.

aemin

New member
nevzat tarhan ve mustafa ulusoyu zaten tanımayan yok alanında uzman kişiler evet ama ben üni öğrencisiyim onlar saat başı kaç lira ister hiç düşündünüzmü :) mihrimah kardeş bi isim vermişin ama keşke erkek olsaydı neyse saolun artık biinre gidecem artık adam nasıl biri çıkarsa artık :)

aemin

New member
o kitaplarıda okumamıştım kesin okuyacam çok saolun tevekkül ve teslimiyet insanların( özellikle benim )en büyük yaralası

atm10

Yeni Üye
Bu konuda araştırma yaparken bu forumu buldum.

Benim bir tanıdığım var piskolojik rahatsızlığı var.Bu konuda dindar bir bir doktor arıyoruz.
Mustafa ulusoy ve nevzat tarhan önerileri yapılmış.Bunlarda sigorta geçerli midir? veyahut seans ücretleri ne kadardır?
Malesef dediğim kişinin durumları o kadar iyi değil.

Yardımcı olursanız sevinirim.

atm10

Yeni Üye

Benim bir tanıdığım var piskolojik rahatsızlığı var.Bu konuda dindar bir bir doktor arıyoruz.
Mustafa ulusoy ve nevzat tarhan önerileri yapılmış.Bunlarda sigorta geçerli midir? veyahut seans ücretleri ne kadardır?

Kýrýk Testi

Well-known member

Mustafa Ulusoy
Ofis adresi : Bağdat cd. Tanzimat Sk. Şedele Ap. No:11/5
Caddebostan Istanbul
Ofis tel : 0216 369 51 31
Ofis fax : 0216 302 91 32

Bu iletişim numaralarından kendilerine ulaşıp sorularınızı onlara iletebilirsiniz inşaAllah.
Allah c.c yardımcınız olsun kardeşim
.