Arapça Öğreniyorum

GuLSerbeti

Well-known member
1. CİLT İ Ç İ N D E K İ L ER

HAZIRLIK DERSLERİ

DERSLER

2. CİLT İ Ç İ N D E K İ L E R

DERSLER

3. CİLT İ Ç İ N D E K İ L ER

DERSLER

4. CİLT İ Ç İ N D E K İ L ER

DERSLER

DOWNLOAD : İndirmek için mouse ile sağ tıklayıp açılan pencereden hedefi farklı kaydeti seçiniz!

GuLSerbeti

Well-known member
Talha abi, lutfen bakarmısınız !

Talha abi, kitabin onsozlerini (dördünü de) incelermisiniz, yazara ait bazi sanıyorum uhuvvete aykiri yorumlar var...
hatta muhterem bir insan hakkinda, (isim vererek) pek uygun bir uslub ile bahsetmemis.. tarikatciler diyede bir takintisi var...:confused:
daha once ben okumamistim... onsozlerine yeni baktim...:(

Faydali bilgiler var ama, yorumlar dedigim gibi... tetkik ederseniz, memnun olurum...
Bahsedılen konular hakkında dogrulugunu olcecek yeterlı bılgım yok, ayrıca sozler dogru olsa bile kullanılan uslub dogru gelmedı bana; bu yuzden size havale edeyim konuyu dedim...

yonetim olarak, inceleyin , ve uygun olmadigina kanaat getirirseniz konuyu silin, yada bana bildirin linki iptal edeyim..

biraz vaktinizi alacak, kusura bakmayin...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Cevap: Talha abi, lutfen bakarmısınız !

Talha abi, kitabin onsozlerini (dördünü de) incelermisiniz, yazara ait bazi sanıyorum uhuvvete aykiri yorumlar var...
hatta muhterem bir insan hakkinda, (isim vererek) pek uygun bir uslub ile bahsetmemis.. tarikatciler diyede bir takintisi var...:confused:
daha once ben okumamistim... onsozlerine yeni baktim...:(

Faydali bilgiler var ama, yorumlar dedigim gibi... tetkik ederseniz, memnun olurum...
Bahsedılen konular hakkında dogrulugunu olcecek yeterlı bılgım yok, ayrıca sozler dogru olsa bile kullanılan uslub dogru gelmedı bana; bu yuzden size havale edeyim konuyu dedim...

yonetim olarak, inceleyin , ve uygun olmadigina kanaat getirirseniz konuyu silin, yada bana bildirin linki iptal edeyim..

biraz vaktinizi alacak, kusura bakmayin...

Evet eserin yazarı yada yayınlayıcısı : Ön söz kısmında kusurabakmasın ama biraz abartmış.. Gerekli düzenlemeler yapılmışdır. Dikkatiniz için teşekkür ederim..