2013 - Kutlu Doğum Haftasına Özel Yarışmamız Başlıyooor !

Muvahhid1

Well-known member
varsa helal olsun... Günlük 1 saatte kaç tane salavt çekılır bılmem kı ..Sızın sonucunuzu dahıl etmıyorum oyleyse...

Muvahhid1

Well-known member
Selamünaleyküm kardeşler;
yeterınce sonuçların beklenıldığını düşünerek Efendimiz için hazırlamış olduğumuz salavat yarışmasının, sonuçlarını açıklıyoruz...

8.000 Salavat Çekerek 3. Olan Kardeşimiz ;
Pencere

9665 Salavat Çekerek 2. Olan Kardeşimiz ;
Livza

32.000 Salavat Çekerek 1. Olan Kardeşimiz ;
***Güli rana ***

Ya Rabbi!

Getirilen bütün salavatları kabul et ...
Efendimiz (sallallahu aleyhi vessellem) buyurduğu :
"Bana en yakin olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır" müjdesine nail olan bahtiyarlardan olabilmeyi bizlere nasip eyle.

Kampanyamız zarfında okunan bütün salavatlardan Efendimiz’i haberdar et.

Bizleri Peygamberimizin hürmetine affet.

Ya Rabb!

Kusurlarımızı affet, bizi kendine kul kabul et,emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanetinde emin kıl.

Âmîn, âmîn, âmîn!...

Livza

Well-known member
Ya Rabbi!

Getirilen bütün salavatları kabul et ...
Efendimiz (sallallahu aleyhi vessellem) buyurduğu :"Bana en yakin olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktır" müjdesine nail olan bahtiyarlardan olabilmeyi bizlere nasip eyle.

Kampanyamız zarfında okunan bütün salavatlardan Efendimiz’i haberdar et.

Bizleri Peygamberimizin hürmetine affet.

Ya Rabb!

Kusurlarımızı affet, bizi kendine kul kabul et,emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanetinde emin kıl.

Âmîn, âmîn, âmîn!...

Elfu Elfi Amin..
Gulirana kardesimi ayrica tebrik ediyorum masAllah mubarek..

FaKiR

Meþveret Bþk.
Tebrikler guli rana kardesimiz simdi meleklesmistir, bizide dualarda unutmayin insallah :)

Az salavat getirenlerede ceza keselim Huda hocam, TaLHa abiden baslayarktan mesela :p :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Sanki yarışma ödüllüydü diye hatırlıyorum. Ödül yok muydu..

Tebrikler guli rana kardesimiz simdi meleklesmistir, bizide dualarda unutmayin insallah :)

Az salavat getirenlerede ceza keselim Huda hocam, TaLHa abiden baslayarktan mesela :p :)

yok bence sizden başlayalım, hem geç bildirdiniz hemde sayacınız bozulmuş ..: ) Kutlu doğum cezası size küçük cevşen .. Allah kabul eylesın ...

Fakir kendi düşen ağlamaz :)