2012 - Risale Okuma Kampımız Başlıyooor !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ukbaa

Well-known member
Selamünaleyküm Kardeşler ;

Okuma Kampımız bugün akşam ezanı itibariyle sona erecektir.
Umarım hepimiz için istifadeli bir kamp süreci geçirmişizdir.
Sonuçları bu sayfadan veya profil msjı olarak bildirebilirsiniz.

FaKiR

Meþveret Bþk.
Ukbaa Hocam ;Akşam ezanı en geç nerde okunuyodu ? Burda başladı da oraya geçeyim bari :p
Bizde aksam ezani 10:15 te okunuyor, bunun avantajini yasadik elh :)

Selamünaleyküm Kardeşler ;

Okuma Kampımız bugün akşam ezanı itibariyle sona erecektir.
Umarım hepimiz için istifadeli bir kamp süreci geçirmişizdir.
Sonuçları bu sayfadan veya profil msjı olarak bildirebilirsiniz.

Sonuclarimizi bildirdik... insallah herkes için bereketli gecmistir.

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Sonuçlar nereye bildiriliyor Fakir Kardeşim ? Burada bildirimleri göremiyorum.Gizli mi değerlendiriliyor ? Yani eğer öyle ise;burada paylaşmaya aksi yönde bi durum mu var bilgilendirilmek isterim.

FaKiR

Meþveret Bþk.
Ukbaa Hocam ;Akşam ezanı en geç nerde okunuyodu ? Burda başladı da oraya geçeyim bari :p

Sonuçlar nereye bildiriliyor Fakir Kardeşim ? Burada bildirimleri göremiyorum.Gizli mi değerlendiriliyor ? Yani eğer öyle ise;burada paylaşmaya aksi yönde bi durum mu var bilgilendirilmek isterim.

Selamun aleykum, burada paylasmakta sakincali bi durum yok, lakin olurda kendi sanuclarini herkesin gormesini istemeyip sadece Ukbaa kardese bildirmek isteyenler icin mail adresi verilmisti sanirim, veya profilden bildirilmesini önermisti. Ben direk kendisine bildirdim.

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Selamun aleykum, burada paylasmakta sakincali bi durum yok, lakin olurda kendi sanuclarini herkesin gormesini istemeyip sadece Ukbaa kardese bildirmek isteyenler icin mail adresi verilmisti sanirim, veya profilden bildirilmesini önermisti. Ben direk kendisine bildirdim.

Bizim bildiğimiz yarışmaları takip ve heyecan adına buraya eklenmesi daha faydalı olurdu.Malum burası forum..Takip edilmek için..Yani herşey gizli olacaksa bizim de buraya yazma isteği kalmıyor.Madem düzenlemeler keyfi, o halde mail adresini alabilir miyim ? Okumalarımız bitti elhamdülillah.Bildirim için sadece bekliyoruz.Tek olunca yazmak istemiyor doğal olarak insan..

Ukbaa

Well-known member

ezanı duyduysan olay bitmiştir :D
Bizim bildiğimiz yarışmaları takip ve heyecan adına buraya eklenmesi daha faydalı olurdu.Malum burası forum..Takip edilmek için..Yani herşey gizli olacaksa bizim de buraya yazma isteği kalmıyor.Madem düzenlemeler keyfi, o halde mail adresini alabilir miyim ? Okumalarımız bitti elhamdülillah.Bildirim için sadece bekliyoruz.Tek olunca yazmak istemiyor doğal olarak insan..
Düzenlemeler keyfi değil, bundan önceki yarışmalarımızda olduğu gibi bunda da kardeşlerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Her kardeşimiz siz gibi düşünmeyebiliyor. Kendisini nasıl daha rahat hissedecekse o şekilde bildirmesinde bir sakınca göremiyorum. İsterseniz siz başlayın, sizden cesaretlenerek yazan kardeşlerimiz olacaktır.

Evet kardeşler sonuçları alabilir miyiz ?
Yanlız adaleti sağlamak açısından sadece sayfa sayısı değil, okuduğunuz risaleyi ve bölümlerini yazmanızı rica ederim.

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Düzenlemeler keyfi değil, bundan önceki yarışmalarımızda olduğu gibi bunda da kardeşlerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Her kardeşimiz siz gibi düşünmeyebiliyor. Kendisini nasıl daha rahat hissedecekse o şekilde bildirmesinde bir sakınca göremiyorum. İsterseniz siz başlayın, sizden cesaretlenerek yazan kardeşlerimiz olacaktır.

Bildirileri burada görmeyene dek bildirmeyi düşünmüyorum.Yukarıdaki " fikrini beyan et ! " forumun bannerina yakışanın yapılmasını bekliyorum sadece hepsi bu..

Cesurluk adil ortamda adil bir şekilde adilce davranılan uygulamalardır.Gaza gelici bir eylem değildir.

Selametle...

teblið

Vefasýz
Selamun aleykum;

Benim okuduğum kitap ;Şuaların tamamı ..

Bu arada Ashabı bedire katılıyorum ;Herkes okuduğu kitabı buraya yazarsa daha iyi olur..Çünkü insanların aklına yanlış düşünceler gelmesin ,sonuçlar net ve şeffaf olsun..Daha sağlıklı sonuçlar alırız kanısındayım..

heysem

Well-known member
Esselamu aleykum

Mektubat; 28. Mektuptan , indekse kadar

Lemalar , 29.Lem'a ya kadar.

bende arkadaslarima katildigimi beyan etmek isterim madem birlikte bir kamp sürecine girdik sonuclarininda birlikte görmek isteriz.

Az yada cok kim ne kadar okudusu ise kendi kazancinadir . insanlarin aklina yanlis düsünceler gelecegi ihtimaline katilmayip bitlikte yapilan bir programin yine ayni sekilde birlikte sonuclandigini görmek daha memnun edici olacaktir .

Kendi adima sonuncu da olsam istifadeli bir dönem gecirdigimin bilincindeyim Elhamdulillah
Selam ve dua ile .

FaKiR

Meþveret Bþk.
Arkadaslar bunun yanlis anlasilmayla veya adil olmamakla bir alakasi yok, karakter meselesi, isteyen herkesin gorebilecegi bi sekilde bildirir isteyen sadece kamp sorumlusuna bildirir ki, bu arkadasimizin adil olmadigini dusunmekte yanlis olur.

Kamp baslamadan bu sartla katilan arkadaslar var, secim meselesi, saygi duymak lazim.

Tum sonuclar aciklaninca her grubun toplam sayisini ogrenecegiz zaten.

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Çok ilginç bir açıklama...Burası forumsa şayet takip edilmesi gereken mevzularda bilgilendirilmek hakkımızdır.Bu şekilde uygulamayı kabul etmiyorum.

Gizli olmasının karekterle ne gibi bir ilgisi var çok garip...

Bizi bu suretle yarışmanın dışında tutarsınız.

Maksat keyifli şekilde istifadeli olarak nasıl okumalar ne yönde görmek istedik.Nitekim karşılıklı konuşmalar bile yapılabilirdi bu yönde...Ama bu şekilde uygulamalarınızda verimli sonuç alınamaz forum adına karekter olarak herşeyi paylaşanlar okuduklarından mı çekiniyorlar ? Bir satırın kime ne faydası var Allah bilir.

Tabi ki şüphemiz yok fakat paylaşmadıktan sonra burada bu yarış bir afişten öteye geçmez.Karnından konuşan vantrologlar gibi paylaşım da olmaz.

Size kolay gelsin...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Sözler ile Asayı Musa okudum..

Bildirileri burada görmeyene dek bildirmeyi düşünmüyorum.Yukarıdaki " fikrini beyan et ! " forumun bannerina yakışanın yapılmasını bekliyorum sadece hepsi bu..

Cesurluk adil ortamda adil bir şekilde adilce davranılan uygulamalardır.Gaza gelici bir eylem değildir.

Selametle...

Ashab-ı Bedr

Sakin olunuz. Herkes bir şekilde sonuçları bildiriyor. Siz de istediğiniz tarzda bildirmekte özgürsünüz, bunun için kalp kırmaya gerek var mı?

ASHAB-I BEDR

Well-known member
Biz sakiniz Elhamdülillah..

Bi daha ki yarışmayı kendi aralarında yapsınlar burada hareketliliği ve verimi düşürüyorlarsa hiç açmasınlar daha iyi tavsiyemiz budur.

En son herkes açıklandığında,sonuçlar belli olduğunda bildirimimi yapacağım.

Son düzenleme:

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Esselamu aleykum

Mektubat; 28. Mektuptan , indekse kadar

Lemalar , 29.Lem'a ya kadar.

bende arkadaslarima katildigimi beyan etmek isterim madem birlikte bir kamp sürecine girdik sonuclarininda birlikte görmek isteriz.

Az yada cok kim ne kadar okudusu ise kendi kazancinadir . insanlarin aklina yanlis düsünceler gelecegi ihtimaline katilmayip bitlikte yapilan bir programin yine ayni sekilde birlikte sonuclandigini görmek daha memnun edici olacaktir .

Kendi adima sonuncu da olsam istifadeli bir dönem gecirdigimin bilincindeyim Elhamdulillah
Selam ve dua ile .

ve aleykumselam

heysem doğru söyle türkçemi okudun almanca risaleyi mi okudun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...